Сторінка 6. Сторінка 6:Масажні клініки у Києві (88)

Салон краси
    Косметологія, Масаж, Подологія
    • Оплата карткою,

Бюті центр з великою кількістю послуг для твого тіла. Допоможемо у вирішенні ваших проблем та підтриманні здоров’я вашого тіла. ще

• Пн-Вс: 10:00-20:00

вул. Салютна, 2 Б, к. 3. На карті

Шевченківський , м.Нивки, м.Сирець

Лікарі масажисти в даній клініці

дивитись все
    Врач: Александрова Олена Петрівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Александрова Олена Петрівна

Вартість прийому : 350 грн
    Врач: Осетрова Валентина Владиславівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Осетрова Валентина Владиславівна

Вартість прийому : 350 грн
    Оздоровчий і реабілітаційний центр
    Кінезітерапія, Масаж, Реабілітологія
    • Оплата карткою,

У нашому центрі ми використовуємо сучасні методи реабілітації, такі як: кінезіотерапія, масажі, апаратні послуги, виготовлення ортопедичних устілок. Наші спеціалісти - кваліфіковані фахівці та майстри своєї справи, що з радістю доможуть вам з індивідуальним вирішенням саме вашої проблеми. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Зарічна 1Б, ЖК Зарічний. На карті

Дарницький , м.Славутич

Лікарі масажисти в даній клініці

дивитись все
    Врач: Скорік Віктор Сергійович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Скорік Віктор Сергійович

Вартість прийому : 450 грн
    Врач: Тімофєєв Денис  Ігорович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Тімофєєв Денис Ігорович

Вартість прийому : 450 грн
    Врач: Гордієнко Денис Віталійович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Гордієнко Денис Віталійович

Вартість прийому : 450 грн
    Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Психотерапія, Реабілітологія, Терапія, Фізіотерапія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Центр медицини болю SPRAVNO – перша в Україні спеціалізована експертна клініка лікування хронічного болю. Наша команда лікарів різних спеціальностей володіє всіма методами діагностики та лікування хронічного болю. Ми діємо у відповідності зі світовими стандартами та протоколами лікування болю, які визнані міжнародними медичними спільнотами. ще

• Пн-Вт: 9:00-18:00
    • Чт: 9:00-18:00
    • Пт: 9:00-18:00

вул. Межигірська, 28. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Дерматологія, Косметологія, Масаж, Подологія, Трихологія
    • Оплата карткою,

Ми пропонуємо повний спектр косметологічних та дерматологічних послуг, включаючи лікування та діагностику у трихолога, подолога, дерматолога та дерматокосметолога. ✔ Усі косметологічні процедури проводяться лікарями, які пройшли велику кількість навчань та підвищення кваліфікації. ✔ Індивідуально підходимо до вирішення кожної проблеми, уважно ставимося до всіх пацієнтів. ✔ У роботі застосовуємо найновіше сертифіковане обладнання. ✔ Дотримуємося демократичної цінової політики, у нас регулярно діють вигідні акції пропозиції на популярні процедури. ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Анни Ахматової 32/18. На карті

Дарницький , м.Позняки

Поліклініка
    Мережева клініка
    Логопедія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще

«Мамин Дом» у Києві надає сучасну медичну допомогу від професіоналів медичної галузі. У цьому центрі доступна лабораторна діагностика, діагностичні дослідження для цього лікарі застосовують сучасне, сертифіковане обладнання нового покоління

Поліклініка «Мамин Дом» на Липківського
    Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, УЗ-діагностика, Хірургія ще
    • Пн-Вс: 10:00-17:00

Київ, вул. В.Липківського, 35А. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

«Мамин Дом» на Степана Рудницького
    Дерматологія, Масаж, Неврологія, Педіатрія
    • Пн-Вс: 10:00-18:00

вул. Степана Рудницького, 5. На карті

Голосіївський , м.Васильківська

Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дерматоонкологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кінезітерапія, Мамологія, Масаж, Проктологія, Психологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Лелека» на Печерську – це інноваційний медичний заклад, який надає допомогу чоловікам та жінкам. ще

бульвар Лесі Українки, 23-б. На карті

Печерський , м.Печерська

Клініка
    Косметологія, Масаж

Ile De Beaute надає послуги косметології та масажу у центрі Подолу. Ile De Beaute — це про красу та здоров'я. Професійний лікар-косметолог підбере вам домашній догляд і призначить комплексне лікування. Усі процедури проводяться на професійній косметиці: biologique recherche, pevonia botanica, image. ще

• Пн-Сб: 9:00-21:00
    • Нд: 10:00-20:00

вул. Межигірська, 12. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Мануальна терапія, Масаж, Реабілітологія, Рефлексотерапія

Реабілітаційний центр "Таврос Плюс" займається відновленням здоров'я, втрачених функцій організму у дітей, підлітків та дорослих без медикаментозного чи оперативного втручання. Для цього використовуються ефективне поєднання традиційних та нетрадиційних методик, СКЕНАР-терапії, рефлексотерапії, Су-Джок, гомеопатії, лікувальної фізкультури на основі східних методик, різних технік масажу. ще

вул. Урлівська, 13. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Клініка
    Андрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дерматоонкологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Проктологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Функціональна діагностика ще
    • Оплата карткою,

OUTRÈ CLINIC - центр здоров'я та краси основним нашим завданням та ідеологією є турбота про здоров'я людини та запобігання хворобам раніше, ніж стан організму дав збій ще

• Пн-Вс: 9:00-19:00

вул. Кудряшова, буд 18. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Подологія, Проктологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
    • Оплата карткою,

Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я ще

• Пн-Нд: 7:30-21:00

м. Київ, просп. Петра Григоренка, 22/20. На карті