Levmed (Левмед), медичний центр

Levmed (Левмед), медичний центр

add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Мамологія Мануальна терапія Масаж ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Голосіївський, 59-бна карті
Голосіївський м.Голосіївська

У медцентрі Levmed є як консультативний блок, так і операційні та денний стаціонар. Клініці належить сучасне діагностичне та процедурне обладнання.

У «Левмеде» працюють досвідчені лікарі акушер-гінекологи вищої категорії і кандидати наук, які лікують більшість гінекологічної патології як консервативно так і оперативно.

Послуги медцентру Levmed

З 1997 року з'явилися послуги безболісною і ефективною мануальної терапії, остеопатії, ручний, апаратний масаж і фізіотерапія, які допомагають ефективно боротися з болями в спині, шиї і кінцівках. Мануальні терапевти і остеопати діагностують патології хребта та суглобів і пропонують ефективне консервативне леченіануальние терапевти і остеопати діагностують патології хребта та суглобів і пропонують ефективне консервативне лікування.

Напрямки роботи Левмед:

• комплексне консервативне лікування хребта і суглобів;
  • мануальна терапія (остеопатія і хіропрактика);
  • масаж (ручний, апаратний, комбінований; багато видів масажу);
  • акушерство і гінекологія (в т.ч. оперативна і ведення вагітності);
  • операційний блок з денним стаціонаром;
  • лабораторна діагностика (аналізи);
  • ультразвукова діагностика 2D, 3D і 4D на сучасних апаратах General Electric (GE) і LOGIQ F8 (США) з лазерним друком знімків і висновків в кольорі;
  • остеопатія і хіропрактика.

У Медцентрі сучасне обладнання професійного класу, кваліфікований, чуйний і привітний персонал. Прийом ведуть фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи.

Софія 20 Вересень 2024
Клініка чудова, все добре, дякую.
Дмитро 07 Вересень 2024
Мені клініка сподобалася, дякую.
Анастасія 09 Липень 2024
Швидке обслуговування, все оперативно. Лікар, Левицька Інна, професійний. Єдине, не сподобалося спілкування з лікарем, лікар призначила непотрібне лікування до аналізів, а по факту проблеми не було
Володимир 21 Червень 2024
Насправді дуже хороша клініка, є все необхідне. Дуже добре мені допомогли в цій клініці. Дякую.
Анетта 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було