Med Helper, центр лікування болю

Відгуки про мережу клінік Med Helper, центр лікування болю

add_box Масаж Неврологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія Фізіотерапія
Команда фахівців медичного центру Med Helper у своїй роботі є послідовниками провідної американської школи в області лікування больових синдромів, створеної Сімонс Д.Г. і Тревелл Ж.Г. Головна унікальність клініки представлена ​​міофасціальною терапією (МФТ). Це спеціалізована методика лікування м'язово-скелетних і м'язово-фасціальних больових синдромів і дисфункцій. Вона поєднує фізичні методи впливу на м'язову тканину, суглоби і хребет, блокади тригерних точок, фізіотерапію, раціональну медикаментозну терапію і подальше навчання пацієнтів гімнастики з самокорекції для запобігання рецидивам захворювання. Такий підхід дозволяє пацієнтам з мінімальними витратами часу і ресурсів позбутися болю і відновити свою рухову активність навіть у найбільш складних випадках
add_box Масаж Неврологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Гетьмана Павла Полуботка, 52на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська
add_box Масаж Неврологія Фізіотерапія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:20 access_time_filled нд : вихідний
вул. Глибочицьк, 32вна карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Контрактова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
75 відгуків
Дар'я 12 Квітень 2024
Не скоординували мене, не зовсім привітні.
Володимир 08 Квітень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Анонімно 02 Квітень 2024
Нормально клініка, все пройшло добре.
Дмитро 27 Березень 2024
Персонал клініки чемний, ніяких зауважень
Микита 20 Березень 2024
Клініка сподобалася. Доволі приємно було перебувати у цій клініці.
Анастасія 04 Березень 2024
 Сподобалася клініка.Всім повністю задоволена.
Максим 26 Лютий 2024
У клініці дуже комфортно було перебувати. Сама клініка дуже красива.
Наталія 20 Лютий 2024
Все добре пройшло.Дякую.
Вадим 20 Лютий 2024
Звичайна клініка, дуже комфортна та зручна. У клініці привітний персонал, все дуже добре пройшло.
Катерина 20 Лютий 2024
Все чудово пройшло, все сподобалося у клініці.
5 6 7 8 chevron_right