Med Helper, центр лікування болю

Med Helper, центр лікування болю

add_box Масаж Неврологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія Фізіотерапія
Команда фахівців медичного центру Med Helper у своїй роботі є послідовниками провідної американської школи в області лікування больових синдромів, створеної Сімонс Д.Г. і Тревелл Ж.Г. Головна унікальність клініки представлена ​​міофасціальною терапією (МФТ). Це спеціалізована методика лікування м'язово-скелетних і м'язово-фасціальних больових синдромів і дисфункцій. Вона поєднує фізичні методи впливу на м'язову тканину, суглоби і хребет, блокади тригерних точок, фізіотерапію, раціональну медикаментозну терапію і подальше навчання пацієнтів гімнастики з самокорекції для запобігання рецидивам захворювання. Такий підхід дозволяє пацієнтам з мінімальними витратами часу і ресурсів позбутися болю і відновити свою рухову активність навіть у найбільш складних випадках
add_box Масаж Неврологія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гетьмана Павла Полуботка, 52на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська
add_box Масаж Неврологія Фізіотерапія Реабілітологія Кінезітерапія Вертебрологія
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 22:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:20 access_time_filled нд : вихідний
вул. Глибочицьк, 32вна карті
Шевченківський м.Лук'янівська м.Контрактова площа

Команда фахівців медичного центру Med Helper у своїй роботі є послідовниками провідної американської школи в області лікування больових синдромів, створеної Сімонс Д.Г.  і Тревелл Ж.Г.  Головна унікальність клініки представлена ​​міофасціальною терапією (МФТ). Це спеціалізована методика лікування м'язово-скелетних і м'язово-фасціальних больових синдромів і дисфункцій.  Вона поєднує фізичні методи впливу на м'язову тканину, суглоби і хребет, блокади тригерних точок, фізіотерапію, раціональну медикаментозну терапію і подальше навчання пацієнтів гімнастики з самокорекції для запобігання рецидивам захворювання. Такий підхід дозволяє пацієнтам з мінімальними витратами часу і ресурсів позбутися болю і відновити свою рухову активність навіть у найбільш складних випадках

Послуги, що надаються у медичному центрі «Med Helper»:

• Клінічна діагностика із застосуванням неврологічного, ортопедичного і м'язово-фасціального тестування, оцінка результатів інструментальних та лабораторних методів досліджень
  • ПІ - постізометрична релаксація скелетних м'язів.
  • М'язово-фасціальний рилізинг.
  • Блокади паравертебральні на рівнях усіх відділів хребта.
  • Блокади параартикулярні в області великих і дрібних суглобів.
  • Обколювання (блокади) тригерних точок у скелетних м'язах, зв'язках, сухожиллях
  • Раціональна комплексна медикаментозна терапія
  • Кінезітерапія
  • Ударно-вібраційна терапія
  • Імобілізаційна терапія
  • Навчання пацієнтів вправам самокорекції

Захворювання, лікування яких проводиться у клініці «Med Helper»:

• М'язово-фасциального болю (лікування тригерних точок і локальних м'язових гіпертонусів у м'язах та фасціях).
  • М'язово-скелетні болі (лікування тригерних точок у сухожиллях, зв'язках, капсулах суглобів).
  • Артроз (остеоартроз)
  • Цервікалгія (біль у шиї)
  • Дорсалгія / торакалгія (біль у спині)
  • Люмбалгія (біль у попереку)
  • Брахіалгія (біль у плечовому суглобі та руці)
  • Ішіалгія (біль у сідниці та нозі)
  • Коксалгія (біль у тазостегновому суглобі)
  • Парестетична мералгія Бернгардта-Рота
  • Вегетосудинна дистонія, дисфункція вегетативної нервової системи.
  • Запаморочення
  • Остеохондроз
  • Спонділоартроз
  • Спонділолістез (нестабільність хребців) початкові стадії.
  • Гонартроз (артроз колінного суглоба), реабілітація після ендопротезування
  • Коксартроз (артроз тазостегнового суглоба), реабілітація після ендопротезування
  • Мігрень
  • Головні болі напруги
  • Періартрит зап'ястя
  • М'язова контрактура
  • П'яткова шпора (п'яткова шпора)
  • Кокцігодінія (біль у куприку)
Дмитро 03 Червень 2024
Візитом залишився задоволеним, бо отримав бажане.
Тетяна 24 Травень 2024
Хорошая клиника, замечаний к персоналу не было
Ольга 16 Травень 2024
Структурно, організовано, дуже чисто, гарний прийом. В клініці буду продовжувати лікування, я задоволена роботою клініки
Дмитро 26 Квітень 2024
Клініка мені дуже сподобалася. Все було супер.
Дар'я 12 Квітень 2024
Не скоординували мене, не зовсім привітні.