Медичний центр «Мольфа»

Медичний центр «Мольфа»

add_box Масаж Психотерапія УЗ-діагностика Урологія Лабораторна діагностика ... ще
Центр «Мольфа» - це синергія сучасної медицини, психології та методів особистісного розвитку людини. Для персоналу клініки здоров'я пацієнтів - найвища цінність. З цієї причини кожен фахівець установи приділяє величезну увагу питанням гігієни і безпеки клієнтів. Центр обладнаний таким чином, щоб відвідувач відчував себе комфортно і невимушено
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Предславинська, 42на карті
Шевченківський м.Либідська

Персонал центру «Мольфа» регулярно поглиблює свої знання, відвідуючи навчальні лекції, семінари та майстер-класи. Всі накопичені знання він з радістю використовує для вирішення всіх питань, які турбують клієнта. В установі створені всі умови для відчуття комфорту, поваги і турботи висококваліфікованих фахівців.

Послуги, які надаються в центрі «Мольфа»:

• надання консультацій лікарів;
  • проходження ультразвукових досліджень на сучасному ультразвуковому апараті Siemens (УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок, сечового міхура, простати, органів мошонки, органів малого таза (гінекологія), молочних залоз);
  • проходження всього спектра лабораторних досліджень.

Фахівці центру «Мольфа» можуть розробити для своїх клієнтів індивідуальну програму антистаріння. Для більш успішних результатів роботи, кожному пацієнтові приділяється стільки часу і уваги, скільки необхідно для реалізації побажань і обумовлених планів.

Для діагностичних цілей в центрі встановлений УЗД-апарат Siemens ACUSON X300 Premium EDITION, за допомогою якого можна провести ультразвукове обстеження органів і систем пацієнтів точно і з найбільш правильними результатами.

Тимофей 26 Червень 2020
Все було комфортно, всі були приємні, в масках.
Анастасия 30 Квітень 2020
Приятная атмосфера.
Илья 15 Січень 2020
Не распечатали заключение УЗИ, просто сделали выписку на листке.
Альона 19 Грудень 2019
Зручне розташування.
Денис 28 Листопад 2019
Очень удобный кабинет, крутой интерьер в клинике у врача. В самой клинике узкий коридорчик.