Клініка сучасної офтальмології «Візіобуд»

Клініка сучасної офтальмології «Візіобуд»

Клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр сучасної офтальмології «VISIOBUD» пропонує терапевтичні, діагностичні та хірургічні послуги з лікування очних захворювань. Всі офтальмологічні маніпуляції в центрі проводять досвідчені фахівці за допомогою сучасної апаратури
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Лобановского, 17, 1 этажна карті
Солом'янський м.Деміївська

Клініка сучасної офтальмології «VISIOBUD» була заснована в 2011 році хірургом-офтальмологом вищої категорії, кандидатом медичних наук Мельником Володимиром Олексійовичем на базі медичного центру «Медбуд». З початку 2016 року клініка виросла в самостійне медустанову, але зберегла свого керівника.

Переваги клініки «VISIOBUD»

• Авторитетний колектив Від керівника до медперсоналу - всі фахівці мають великий стаж роботи з пацієнтами офтальмологічних відділень
  • І дорослим, і дітям Тут нададуть допомогу пацієнтам будь-якого віку з будь-якими порушеннями зору - від розшарування сітківки до глаукоми
  • Новітнє офтальмологічне обладнання Для діагностики і лікування використовуються апарати провідних марок (Zeiss, Alcon, Oertly, Tomey і ін). Лікарі клініки постійно вдосконалюють свої навички роботи з ними
  • На сторожі науки Більшість лікарів клініки є чинними членами професійних співтовариств, офтальмологічних асоціацій, посмтонно обмінюються досвідом з іноземними колегами
  • Запатентовані методики лікування Лікарі клініки вдосконалюють існуючі методики і на основі своєї практики і досвіду розробляють власні. Наприклад, керівник клініки - Володимир Мельник є автором проекту про те, як багато разів підвищити ефективність операцій при глаукомі без істотних фінансових витрат
  • Співпраця з медцентром «Медбуд» Дозволяє направити пацієнта до фахівців іншого профілю, а також провести необхідні комплексні аналізи

Підрозділи клініки «VISIOBUD» на Лобановського

Консультативно-діагностичне:

• комплексна перевірка зору;
  • корекція короткозорості, далекозорості, астигматизму;
  • виявлення і лікування дистрофічних захворювань рогівки і переднього відділу ока;
  • діагностика глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва (оптична когерентна томографія, флюоресцентна ангіографія сітківки).

Хірургія:

• оперативне лікування катаракти і глаукоми, а також захворювань століття, кон'юнктивальної і рогівки оболонки;
  • лікування вітреоретинальна патологій - захворювань сітківки (відшарування сітківки, ускладнення при цукровому діабеті, набряк сітківки)

Відділення терапії:

• амбулаторне та стаціонарне лікування дистрофічних і запальних захворювань -роговіци і переднього відрізка, дистрофічні захворювання сітківки, атрофічні і запальні захворювання зорового нерва;
  • підбір ефективного лікування і контроль компенсації хворих з глаукомою

Відділення лазерної корекції:

• лазерна дісцізія вторинної катаракти;
  • лазерне лікування глаукоми (ірідектомія, трабекулопластіка);
  • лазерне лікування центральних дегенерацій сітківки;
  • лазерне лікування периферичних захворювань сітківки;
  • лазерне лікування діабетичних ретинопатій;
  • лазерне лікування відшарувань сітківки.
  • дитяче відділення
  • комплексна діагностика аномалій рефракції;
  • апаратне лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, астенопии та амбліопії;
  • індивідуальні підбір засобів оптичної корекції;
  • систематичне спостереження в динаміці.

Також при клініці є Кабінет здорового зору, де кожен може перевірити пильність.

Обладнання клініки «VISIOBUD»

• Щілинна лампа SCO
  • Авторефкератометр Tomey (Японія)
  • Комп'ютерні периметр Tomey (Японія)
  • A-scan і A-B-scan Tomey (Японія)
  • Операційний мікроскоп Carl Zeiss (Німеччина)
  • Пневмотонометрія Topcon (Японія)
  • Фако-Емульсифікатори Oertly (Швейцарія) і Alcon (США)
Нікіта 06 Липень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Даніель 10 Червень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Все було досить гарно, пройшло все супер.
Софія 06 Квітень 2024
Усим задоволена, дякую.
Николай 09 Листопад 2022
Визитом в клинику остался доволен. Всем рекомендую.
Екатерина 21 Травень 2020
Девушки на ресепшене очень приятные, доктор отличный, советую.