УРО–ПРО

Клініка
Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Рефлексотерапія, Терапія, Урологія, Ендокринологія ще
Учасник корпоративної програми

Клініка «KYIVCLINIC» використовує для лікування своїх пацієнтів найсучасніші методи. Пропонує комплексні медичні процедури, спрямовані на одужання і запобігання хвороб у таких сферах, як: урологія, проктологія, гінекологія, дерматологія. Лікарі у клініці працюють за європейськими стандартами тісно співпрацюючи з закордонними партнерами ще

• Нд: вихідний

вул. Миколи Василенка, 7. На карті

Солом'янський , м.Нивки, м.Берестейська, м.Шулявська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Основною спеціалізацією клініки є лікування урологічних захворювань. Для діагностики захворювань комплексне обстеження є важливим етапом. Кожному відвідувачеві рекомендується провести ультразвукову діагностику передміхурової залози, яєчок, сім'яних пухирців, пальцеве ректальне обстеження передміхурової залози. А також, за призначенням лікаря здати аналізи на перевірку інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Своєчасне звернення до лікаря проктолога допомагає як чоловікам, так і жінкам виявити і провести на ранніх етапах, без хірургічного втручання, лікування анальних тріщин, геморою. На ранніх етапах хвороба може протікати не виражено, проте якщо у вас є больові відчуття при дефекації, анальний свербіж, виділення слизу або домішки крові в калі, то вам негайно потрібно звернутися до проктолога.

У відділенні гінекології надаються такі послуги:

• Індивідуальний підбір контрацепції
  • Терапія всіх видів кліматичних розладів
  • Медикаментозне переривання вагітності
  • Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • Лікування запальних захворювань органів малого таза
  • Лікування доброякісних захворювань шийки матки та піхви

У відділенні дерматології проводять лікування хронічних дерматозів, грибкових захворювань шкіри, волосся, нігтів, лікування себореї, вугрової висипки, демодекозу, стрептодермії.
Також, клініка «KYIVCLINIC» проводить різні види лабораторної діагностики та ультразвукової діагностики.

Клиника вроде бы ничего, чистая, комфортная. Но мне очень не понравилось, что работники ресепшена совершенно не обращают своего внимания на посетителей, ведя между собой разговоры. Поэтому моя оценка три.

Наталія, 20.09.2021

Клініка гарна, але мені не сподобався адміністратор.

Оксана, 17.04.2021

МС на дом пришла вовремя и связалась заранее. Результат пришел через 14 часов. Никаких нареканий. Спасибо.

АННА, 02.04.2021

Лікар приємна, достатньо уважна. В принципі, нормально обслужили. Нічого зайвого не нав`язували, все по суті.

Ольга, 24.03.2021

Врач надала відповіді на всі питання. Була досить коректна

Дарья, 20.03.2021
Дивитися всі відгуки