УРО–ПРО

УРО–ПРО

Клініка
add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Масаж Неврологія Оториноларингологія ... ще
Wi-Fi зона
Клініка «KYIVCLINIC» використовує для лікування своїх пацієнтів найсучасніші методи. Пропонує комплексні медичні процедури, спрямовані на одужання і запобігання хвороб у таких сферах, як: урологія, проктологія, гінекологія, дерматологія. Лікарі у клініці працюють за європейськими стандартами тісно співпрацюючи з закордонними партнерами
access_time_filled вт - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled ср : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколи Василенка, 7на карті
Солом'янський м.Нивки м.Берестейська м.Шулявська

Основною спеціалізацією клініки є лікування урологічних захворювань. Для діагностики захворювань комплексне обстеження є важливим етапом. Кожному відвідувачеві рекомендується провести ультразвукову діагностику передміхурової залози, яєчок, сім'яних пухирців, пальцеве ректальне обстеження передміхурової залози. А також, за призначенням лікаря здати аналізи на перевірку інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Своєчасне звернення до лікаря проктолога допомагає як чоловікам, так і жінкам виявити і провести на ранніх етапах, без хірургічного втручання, лікування анальних тріщин, геморою. На ранніх етапах хвороба може протікати не виражено, проте якщо у вас є больові відчуття при дефекації, анальний свербіж, виділення слизу або домішки крові в калі, то вам негайно потрібно звернутися до проктолога.

У відділенні гінекології надаються такі послуги:

• Індивідуальний підбір контрацепції
  • Терапія всіх видів кліматичних розладів
  • Медикаментозне переривання вагітності
  • Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • Лікування запальних захворювань органів малого таза
  • Лікування доброякісних захворювань шийки матки та піхви

У відділенні дерматології проводять лікування хронічних дерматозів, грибкових захворювань шкіри, волосся, нігтів, лікування себореї, вугрової висипки, демодекозу, стрептодермії.
Також, клініка «KYIVCLINIC» проводить різні види лабораторної діагностики та ультразвукової діагностики.

Володимир 11 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Паруйр 28 Березень 2024
Клініка хороша, все добре пройшло.
Борис 28 Березень 2024
Усе пройшло добре, залишився задоволеним.
Катерина 06 Лютий 2024
Загалом залишилась задоволеною, єдине, в мене було мало часу, а в клініці мені довелось чекати якийсь час, щоб отримати консультацію.
Надія 06 Лютий 2024
Клініка так собі. Насправді клініка, як клініка нічого такого особливого у ній нема.