Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС – КИЇВ"  на проспекті Берестейський (Перемоги)

Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС – КИЇВ" на проспекті Берестейський (Перемоги)

Клініка
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Генератор в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на проспекті Берестейский(Перемоги), ви отримаєте кваліфіковані консультації психіатра, психолога, психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
Проспект Берестейський (Перемоги) 20на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
10 відгуків
Олександр 06 Червень 2024
Клініка зручна, дякую.
Ангеліна 30 Травень 2024
Было комфортно и спокойно.
Наталія 29 Травень 2024
Удобно, мне все понравилось!
Ольга 25 Травень 2024
ЛІкарка чудова, клініка сподобалася, вже було легше, коли вийшов звідти, буду рекомендувати своїм друзям її.
Сергій 22 Травень 2024
Нормальне ставлення очікування не було. Клініка комфортна та чиста. Все чудово.
Володимир 20 Травень 2024
Гарна, приємна лікарка. Приділила, порівняно з іншими консультаціями, достатньо часу моєму питанню.
Даниїл 18 Травень 2024
Не перший раз в клініці обслуговуємося. Нам все подобається.
Віта 18 Травень 2024
Дуже добре поставилися, дуже задоволені.
Ліна 17 Травень 2024
Так же есть стационар, была удивлена.
Павло 16 Травень 2024
Дуже чисто, стерильно! Дезінфекція на вході.
Філії мережі
Все клініки