Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС – КИЇВ"  на проспекті Берестейський (Перемоги)

Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС – КИЇВ" на проспекті Берестейський (Перемоги)

Клініка
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на проспекті Берестейский(Перемоги), ви отримаєте кваліфіковані консультації психіатра, психолога, психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
Проспект Берестейський (Перемоги) 20на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Олександр 06 Червень 2024
Клініка зручна, дякую.
Ангеліна 30 Травень 2024
Оцінюю на четвірку, оскільки адміністратор не передала лікарці інформацію про мій запис, але лікарка мене прийняла, все добре.
Філії мережі
Все клініки