Міні ЕКЗ центр

Міні ЕКЗ центр

add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Міні ЕКЗ Центр — клініка з лікування безпліддя
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 16:30 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Щекавицька, 7/10на карті
Подільський м.Контрактова площа

Міні ЕКЗ Центр — це клініка з лікування безпліддя — профільний заклад з професійними лікарями, спеціалізація яких полягає в наступному:

• діагностика та ефективне лікування всіх видів безпліддя;
  • пренатальна діагностика та ведення вагітності;
  • лікування гінекологічних захворювань;
  • професійна допомога при невиношуванні.

Чому ми радимо Вам обрати саме Міні ЕКЗ Центр? По-перше, ми маємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. По-друге, лікарі Міні ЕКЗ Центру – професіонали своєї справи. І найголовніше – ми вважаємо, що можливо все! Просто на неможливе потрібно трохи більше часу, наполегливості та роботи зі спеціалістами.

Ольга 31 Жовтень 2020
За ожидание приема 4.
Оксана 18 Червень 2020
Зручне місце розташування, в центрі, легко знайти. Майже не чекала, прийом розпочався вчасно. Не сподобалось лише те, що в деяких випадках працівники на рецепшені та відвідувачі нехтували масковим режимом.
Кристина 09 Червень 2020
Они сотрудничают с очень некачественной лабораторией. Гарантировали анализы в течении 5 дней. На 3 день пришли анализы с не плохими результатами, я с ними уже сходила к 3м врачам, мне назначили курсы лечения и я начала лечиться. На 8 день пришли новые, совершенно другие анализы. С плохим результатом!!! Оказалось, что они там что-то напутали. Списалась с клиникой, они только сказали: "Ой, так вышло., мы ни причем - это все лаборатория виновата". А то, что я уже кучу денег потратила на бесполезные походы к врачам с непонятными анализами, накупила лекарств и начала лечение - к этому они никакого отношения не имеют. И перестали отвечать на мои сообщения! Врачи тут может быть и хорошие, но АНАЛИЗЫ НЕ ЗДАВАЙТЕ!
Анжела 18 Березень 2020
Все добрые и вежливые, чисто.
Анастасия 03 Березень 2020
Була у гінекологині, Градової Тетяни. Приємно вражена, пані Тетяна все терпляче пояснювала і показувала. Для мене важливо, що Тетяна френдлі -лікарка