Міні ЕКО центр

Медичний центр
Акушерство, Андрологія, Гінекологія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія ще

Клініка "МІНІ ЕКО Центр" надає допомогу в лікуванні всіх форм чоловічого і жіночого безпліддя, в тому числі - найбільш важких патологій репродуктивного здоров'я, а також надає послуги в області гінекології, акушерства, андрології, урології, ультразвукової діагностики. Високий рівень кваліфікації та багаторічний досвід роботи лікарів, послуги лабораторії з сучасним обладнанням дозволяє проводити точну діагностику різних патологій репродуктивної системи, а також виконувати результативне лікування всіх видів безпліддя. ще

• Нд: вихідний

вул. Щекавицька, 7/10. На карті

Подільський , м.Контрактова площа

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Метою роботи медичного центру «Міні ЕКО центр» є виявлення причин і лікування будь-яких видів жіночого і чоловічого безпліддя, допомога в збереженні репродуктивного здоров'я жінок. У медичному центрі індивідуально підходять до вибору протоколу стимуляції в програмі ЕКЗ для кожного пацієнта і вирішують проблеми ендокринної патології (аутоімунний тиреоїдит, СПКЯ, гіпотиреоз, синдром інсулінорезистентності яєчників). У центрі роблять все можливе, щоб допомогти всім парам, які звернулися до них, в народженні здорової дитини.

Послуги медичного центру «Міні ЕКО центр»

Послуги, що надаються в «Міні еко центр» у напрямку репродуктології:

• внутрішньоматкова інсемінація (спермою чоловіка, донорською спермою);
  • запліднення in vitro або інакше ЕКО (екстракорпоральне запліднення);
  • допоміжний хетчінг;
  • ІКСІ (інтрацитоплазматична ін'єкція);
  • ЕКО в природному циклі і міні ЕКЗ (мінімальна стимуляція овуляції);
  • Піксі (спеціалізований відбір сперми);
  • ТЕСА (аспірація сперматозоїдів з яєчкової тканини);
  • HBA-тест (перевірка зрілості сперматозоїдів);
  • донації ооцитів, сперми, ембріонів;
  • кріоконсервація яйцеклітин.

Послуги, що надаються в «Міні ЕКО центр» у напрямку гінекологія:

• консультативні послуги кваліфікованих гінекологів;
  • лікування ерозії шийки матки (кріодеструкція, діатермокоагуляція, ексцизія, конізація);
  • кольпоскопія шийки матки;
  • гістерсокопія і гістерорезектоскопія;
  • біопсія шийки матки;
  • спостереження вагітності;
  • ультразвукові дослідження.

Додатково в «Міні ЕКО центр» можна здати аналізи для лабораторних досліджень і пройти повний спектр ультразвукових досліджень.

Відвідавши «Міні ЕКО центр» ви відчуєте атмосферу і затишок справжньої сім'ї, і це дійсно так, адже персонал клініки прикладає максимум зусиль для того, щоб мрія кожної пари здійснилася.

Хочу оставить свой отзыв о клинике... Девочкам на ресепшине спасибо за внимательность и тактику, помогают в любых вопросах! Отдельное спасибо, Севостьяновой Оксане Сергеевне, за профессионализм! У нас с мужем была процедура инсеминации со стимуляцией в естественном цикле, но увы попытка была не удачной. НО, полностью доверяю профессионализму своего врача и будем продолжать дальнейшее лечение! НАДЕЮСЬ НА ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Надежда, 10.03.2021

Зручне місце розташування, в центрі, легко знайти. Майже не чекала, прийом розпочався вчасно. Не сподобалось лише те, що в деяких випадках працівники на рецепшені та відвідувачі нехтували масковим режимом.

Оксана, 18.06.2020

Они сотрудничают с очень некачественной лабораторией. Гарантировали анализы в течении 5 дней. На 3 день пришли анализы с не плохими результатами, я с ними уже сходила к 3м врачам, мне назначили курсы лечения и я начала лечиться. На 8 день пришли новые, совершенно другие анализы. С плохим результатом!!! Оказалось, что они там что-то напутали. Списалась с клиникой, они только сказали: "Ой, так вышло., мы ни причем - это все лаборатория виновата". А то, что я уже кучу денег потратила на бесполезные походы к врачам с непонятными анализами, накупила лекарств и начала лечение - к этому они никакого отношения не имеют. И перестали отвечать на мои сообщения! Врачи тут может быть и хорошие, но АНАЛИЗЫ НЕ ЗДАВАЙТЕ!

Кристина, 09.06.2020

Була у гінекологині, Градової Тетяни. Приємно вражена, пані Тетяна все терпляче пояснювала і показувала. Для мене важливо, що Тетяна френдлі -лікарка

Анастасия, 03.03.2020

Было не приятно, что постоянно заходили медсестры, торопили врача, грозились на нее жалобу написать.

Ольга, 10.01.2020
Дивитися всі відгуки