Медичний центр UBL clinic

Медичний центр
Гастроентерологія, Гінекологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Сімейна медицина, Ендокринологія ще

UBL clinic — учреждение, работающее в направлении «Современная медицина для женщины и ребенка». UBL clinic предоставляет услуги в сфере гинекологии, педиатрии, семейной медицины, оториноларингологии (ЛОР), кардиологии, гастроэнтерологии, эндокринологии, диетологии, эстетической медицины лица и тела. Пациент может пройти обследование по ультразвуковой диагностике (УЗД), сдать анализы по назначению доктора. Весь спектр услуг UBL clinic направлен на индивидуальный подход с комплексным решением проблем по здоровью ще

• Нд: вихідний

вул. Вишгородська, 4. На карті

Оболонський , м.Почайна, м.Оболонь, м.Мінська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

UBL clinic працює в напрямку «Сучасна медицина для жінки і дитини». UBL clinic надає послуги по гінекології, педіатрії, сімейної медицини, оториноларингології (ЛОР), кардіології, гастроентерології, ендокринології, дієтології, естетичній медицині обличчя і тіла.

Крім лікарських консультацій і лікування, UBL clinic має діагностичні пропозиції з ультразвукової діагностики (УЗД), ЕКГ і повного спектру лабораторних аналізів.

UBL clinic пропонує програми комплексного обслуговування для жінок і дітей. Також можна придбати Подарункові сертифікати різного номіналу від UBL clinic.

Напрямки роботи UBL clinic

Гінекологія

У напрямку ендокринної гінекології лікарі UBL clinic працюють над вирішенням таких проблем як: порушення менструального циклу, небажані симптоми менопаузи, cиндром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, передчасна недостатність яєчників, гіперпролактинемія. Клініцисти UBL clinic застосовують стандартні методи дослідження (такі як огляд на гінекологічному кріслі, бімануальногодослідження, цитологія) і додаткові методи дослідження (кольпоскопія, ультразвукова діагностика, лабораторна цитологія та ін.).

Педіатрія

Педіатри UBL clinic стежать за фізичним і нервово-психічним розвитком дитини з моменту його народження до підліткового віку, визначають групу здоров'я, дають професійні поради з виховання і годівлі, роблять профілактичні заходи захисту від хронічних захворювань. А також поставлять попередній діагноз і при необхідності направлять пацієнта до потрібного лікаря вузького профілю. Вони стежать за своєчасністю виконання щеплень, складають і втілюють в життя програми комплексного підходу до здоров'я дитини.

Сімейна медицина і терапія

Сімейний лікар - та людина, до якого буде звертатися вся ваша сім'я і саме він збирає анамнез всіх родствеников і володіє повною картиною здоров'я. UBL clinic допоможе знайти ідеального фахівця в напрямку «Сімейна медицина». Терапевт - лікар первинного прийому і з візиту до нього рекомендується починати лікування всіх поточних захворювань.

Отоларингологія (ЛОР)

Отоларинголог UBL clinic проведе профілактику, діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа. Пацієнти звертаються з фарингітами, риніти, ангіни, гайморитом, отити, поліпами носової порожнини та ін.

Кардіологія

Всі етапи діагностики і лікування захворювань серця можна пройти в UBL clinic. При необхідності, кардіолог може провести ЕКГ, добове моніторування по Холтеру, ЕХО-кардіографію, призначити і трактувати лабораторну діагностику. У UBL clinic найбільш часто займаються лікуванням ішемічної хвороби, інфаркту міокарда, гіпертонічної хвороби та інсульту, хвороби периферичних судин, хронічній серцевій недостатності, стенокардії та аритмії - хвороб, що займають перше місце по частоті летальних випадків на планеті.

Гастроентерологія

Найбільш популярні звернення в цьому напрямку: виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунку, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. У UBL clinic є можливість продіагностувати захворювання а кваліфікований лікар розробить індивідуальну схему лікування.

Ендокринологія

Спеціалізація доктора ендокринолога UBL clinic заснована на гормональних захворюваннях, які були спровоковані збоєм в роботі ендокринної системи. Своєчасна консультація ендокринолога допоможе усунути гормональні порушення та привести рівень гормонів в норму.

Компетентність докторів UBL clinic, зручний графік роботи клініки, оптимальне співвідношення ціна-якість - все це сприяє тому, щоб пацієнти UBL clinic залишалися задоволеними. А найголовніше - здоровими!

Всё понравилось! Очень вежливый персонал

Анна, 04.04.2020

В клинике персонал приветливый, все на отлично!

Александра, 19.12.2019

Очень хороший специалист, я осталась полностью довольна. Спасибо.

Татьяна, 04.10.2018

Науменко Людмила Васильевна очень приятный врач, внимательный и понимающий, хорошо владеет ситуацией.

Людмила, 07.07.2018
Дивитися всі відгуки