OKSAL.med

OKSAL.med

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр жіночого здоров'я OKSAL.MED — сучасна Клініка в центрі Києва де проводяться консультації, діагностика і лікування кращими фахівцями міста в області гінекології, мамології, онкогінекології, онкомамології, естетичної хірургії та всіх видів діагностики. Десяткам тисяч вдячних пацієнтів надають послуги лікарі вищих категорій, активні наукові співробітники з більш ніж 20 роками практичному досвіду у своїй професії.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
вул. Богданівська, 7-Вна карті
Солом'янський м.Вокзальна

Ми робимо все, щоб вирішити проблему кожного пацієнта, зберегти здоров'я та красу на довгі роки.

Наша мета — створити найкращу Клініку в Києві, яка стане взірцем і буде своїм прикладом демонструвати нову медичну культуру і вищу якість сервісу, бо клініка була заснована лікарями для пацієнтів. Кожен клінічний випадок розбираємо на лікарських консиліумах суміжних спеціалістів, щоб медична послуга була не частиною бізнесу, а й дійсно відповідала основоположним принципам лікування.

Наші цінності:

Здоров’я — понад усе.

Жіноча репродуктивна система - складний механізм, який потребує підвищеної уваги. Наш пріоритет — здоров’я, безпека і комфорт пацієнтів Клініки. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш гість отримав потрібну консультацію фахівця, який проведе своєчасну діагностику за сучасними протоколами та підбере кращу тактику лікування а також індивідуальну увагу та турботу, яких потребує для якнайшвидшого одужання та відновлення.

Довіра та чесність.

Ми завжди чесні з нашими пацієнтами. Ми високо цінуємо довіру і вважаємо за честь використовувати наші медичні знання для вирішення найскладніших завдань, пов’язаних зі здоров’ям і життям.

Сервіс, що перевищує очікування.

Наші пацієнти звикли до високого рівня сервісу в інших сферах і очікують відчути турботу і комфорт в Клініці. Ми робимо крок назустріч і передбачаємо очікування наших гостей, даруючи їм увагу і підтримку, з позитивним настроєм щиро готові допомагати нашим пацієнтам.

Сучасна доказова медицина.

Ми будуємо Клініку яка є еталоном в медичній галузі, застосовує всі досягнення доказової медицини, ґрунтуючись на науковій практиці і міжнародних протоколах.

Взаємоповага та гідність.

Лікарі — гідна та важлива професія. Ми проявляємо взаємоповагу при взаємодії з усіма учасниками нашої діяльності: членами команди, пацієнтами клініки, партнерами і підрядниками, корпоративними клієнтами.

Командна гра на результат. OKSAL.MED — команда кращих. Наші лікарі не грають поодинці. Тільки спільні зусилля всіх співробітників Клініки можуть привести до першокласного і бажаного результату. Разом великі цілі досягаються набагато швидше і результативніше.

Обладнання клініки: мамограф AMULET Innovality, УЗД апарат Logiq E9 with XDClear, УЗД аппарат Orcheo Lite, Пістолет біопсійний BARD MAGNUM

Наша позиція — стабільно день у день займати позицію зразка за наданням медичної допомоги гарантованої якості, завжди бути кращими за рівнем сервісу і ефективністю командної синергії.

Бережіть своє здоров'я і довіряйте його кращим!

Евгения 18 Лютий 2020
Все было отлично, очень хорошая клиника.
Инна 17 Лютий 2020
Клініка дуже гарна і еститична. Коли заходиш в приміщення нема відчуття лікарні. Все так органічно, дуже чисто і комфортно, гарно пахне. На рецепшині - привітний адміністратор, який все доступно із повагою все розказав і пояснив. Клініку - рекомендую!