Медичний центр «Ластівка»

Медичний центр «Ластівка»

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Масаж Педіатрія УЗ-діагностика ... ще
Багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей «Ластівка» - унікальне поєднання клініки і компактного міського санаторію. В центрі створені комфортні умови для профілактики і лікування цілого ряду захворювань. На базі клініки успішно застосовуються різні види масажу і фізіотерапевтичні методи, для чого є все необхідне обладнання високого класу
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Срибнокильская, 12 на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Напрямки за якими ведеться робота в медичному центрі:

• гінекологія;
  • дорослі лікувальні косметологічні;
  • естетична медицина;
  • урологія;
  • лабораторні дослідження;
  • фізіотерапія для дорослих і дітей.

В центрі створені комфортні умови для профілактики і лікування цілого ряду захворювань. На базі клініки успішно застосовуються різні види масажу і фізіотерапевтичні методи. Фізіотерапевтичні процедури проводяться із застосуванням апаратів нового покоління.

Переваги клініки «Ластівка»:

• ввічливе ставлення до кожного пацієнта, турботливий персонал, індивідуальні програми терапії та профілактичних заходів;
  • спеціальні профілактичні пакети - комплекс процедур, спрямованих на захист організму від інфекцій в розпал сезонних захворювань;
  • гарантована безпека медичних послуг, суворе виконання санітарних норм і постійний контроль якості;
  • можливість відвідувати центр всією сім'єю, відновлення здоров'я і гарного самопочуття в санаторних умовах.

Для лікування і реабілітації в установі використовуються різні фактори фізичного впливу, такі як ультразвук, магнітне поле, тепло та інші. У клініці встановлено апарат BTL-5818SLM COMBI. Прилад являє собою модульну систему, за допомогою якої вдається проводити кілька видів терапії відповідно до затверджених протоколами, а саме лікування магнітним полем, лазером, ультразвуком, низько- і середньочастотними струмами.

Іванна 25 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все нормально пройшло.
Вікторія 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Добре все було, комфортна клініка.
Альона 02 Березень 2024
Початково мала певні запитання щодо інформативності прийому, на мої побажання швидко відреагували, все виправили, наразі задоволена, дякую.
Анна 06 Лютий 2024
Все добре, але не працював принтер в клініці.
Любов 13 Січень 2024
Сподобалося у клініці. Я б рекомендувала іншим цю клініку.