Медичний центр «Ластівка»

Багатопрофільний медичний центр для дорослих та дітей «Ластівка» - унікальне поєднання клініки та компактного міського санаторію. У центрі створені комфортні умови для профілактики та лікування цілого ряду захворювань. На базі клініки успішно застосовуються різні види масажу та фізіотерапевтичні методи, для чого є все необхідне обладнання високого класу ще

• Нд: вихідний

ул. Срибнокильская, 12 . На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Напрями за якими ведеться робота у медичному центрі:

• гінекологія;
  • дорослі лікувальні косметологічні;
  • естетична медицина;
  • урологія;
  • лабораторні дослідження;
  • фізіотерапія для дорослих та дітей.

У центрі створені комфортні умови для профілактики та лікування цілого ряду захворювань. На основі клініки успішно застосовуються різні види масажу та фізіотерапевтичні методи. Фізіотерапевтичні процедури проводяться із застосуванням апаратів нового покоління.

Переваги клініки «Ластівка»:

• ввічливе ставлення до кожного пацієнта, дбайливий персонал, індивідуальні програми терапії та профілактичних заходів;
  • спеціальні профілактичні пакети – комплекс процедур, спрямованих на захист організму від інфекцій у розпал сезонних захворювань;
  • гарантована безпека медичних послуг, суворе виконання санітарних норм та постійний контроль якості;
  • можливість відвідувати центр всією сім'єю, відновлення здоров'я та гарного самопочуття у санаторних умовах.

Для лікування та реабілітації в установі використовуються різні фактори фізичного впливу, такі як ультразвук, магнітне поле, тепло та інші. У клініці встановлено апарат BTL-5818SLM COMBI. Прилад являє собою модульну систему, за допомогою якої вдається проводити кілька видів терапії відповідно до затверджених протоколів, а саме лікування магнітним полем, лазером, ультразвуком, низько-і середньочастотними струмами.

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Клініку рекомендую.

Светлана, 07.01.2023

Очень приятная УЗИ-специалист! Много объяснила, рассказала, была приветливой и веселой! Сразу располагает к себе. В клинике чисто, красиво, удобно. Очереди нет, на ресцепшене чудесная администратор, цены хорошие. Ответственное отношение к стерильности

Евгения, 25.09.2020

Был у доктора Ларинюк О.В. на диагностике. Мне очень понравился подход к консультации. Очень внимательно осмотрела по всем вопросам про консультировала. Заметила проблему, которую другие не замечали.

Владислав, 17.07.2020

В клинике уютно и спокойно. Доктор была со мной приветливой, хорошо объяснила.

Виктория, 07.12.2019

Большая Васильковская, 25. На карті