Медичний центр «Експрес-Медікал»

Медичний центр «Експрес-Медікал»

add_box Неврологія Оториноларингологія Психіатрія Терапія Хірургія Довідки
«Експрес-Медікал» - сучасний, багатопрофільний медичний центр, основним напрямком діяльності якої є профілактичні та консультативні огляди досвідчених фахівців у таких напрямках: терапія, отоларингологія, хірургія, неврологія, психіатрія
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вт - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Павла Усенка, 8 (Сервісний центр МВС) 4 поверхна карті
Дарницький м.Чернігівська

Медичний центр «Експрес-Медікал» надає амбулаторну медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями хірургічного, загальнотерапевтичного профілю, ЛОР-органів, патологіях неврологічного характеру.

Також, у клініці можна швидко і в повній відповідності з чинним законодавством України пройти медичний огляд і отримати необхідну довідку за формою встановленою Міністерством охорони здоров'я України.

Висока кваліфікація персоналу клініки, відсутність черг і записи, короткі терміни проходження медичних комісій і лояльні ціни дозволяють пройти необхідні лікувальні та діагностичні процедури з максимальним комфортном для кожного пацієнта.

Послуги, які надають у медичному центрі «Експрес-Медікал»:

• Видача довідок (про придатність до керування транспортним засобом, для відвідування басейну, сауни, для вступу до ВНЗ, на роботу і т.д.)
  • Консультація терапевта
  • Консультація отоларинголога
  • Консультація хірурга
  • Консультація невролога
  • Консультація психіатра
  • ЕКГ з розшифровкою
Анастасія 04 Листопад 2023
Чудовий сервіс, прийом відразу відбувся, чисті кабінети, ввічливий персонал, все сподобалось
Сергій 27 Січень 2021
Все дуже швидко та без зайвих питань.
Зоя 25 Листопад 2020
Сделала справку 083 очень быстро и комфортно, хорошие врачи, записалась на время но пришла раньше, без проблем приняли раньше, без очередей и напряга все прошла. Очень довольна.
Елена 12 Вересень 2020
Все очень понравилось, без очередей и быстро, оперативно все сделали. Всем осталась довольна
Тетяна 13 Серпень 2020
Все было хорошо, но не работал терминал.