Медичний центр «Аміда»

Медичний центр «Аміда»

add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
«Аміда» - це багатопрофільний сімейний медичний центр європейського зразка, що надає консультації кваліфікованих лікарів різних спеціальностей, діагностику організму на високоточному обладнанні, а також можливість провести лабораторні аналізи, не залишаючи меж центру.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 8:00 - 17:00
м. Вишгород, проспект Шевченка, д. 2Дна карті
Без району

Медичний центр «Аміда» - клініка для всієї сім'ї, що надає повний перелік послуг з лікування та діагностичних досліджень. У стінах центру ведуть практику провідні лікарі зі значним стажем роботи.

Послуги клініки

У центрі «Аміда» пацієнти можуть отримати професійну лікарську допомогу за напрямками:

• терапія;
  • офтальмологія;
  • психологія (індивідуальна, групова консультація);
  • урологія та ін.

Дитячі фахівці центру

Фахівці клініки ведуть дитячий прийом:

• ортопед-травматолог;
  • ендокринолог;
  • невролог;
  • акушер-гінеколог;
  • ЛОР.

При необхідності можна отримати суміжні консультації фахівців, а також пройти консультацію сімейної пари з питань безпліддя. У центрі «Аміда» видаються довідки для дітей до навчального закладу про профогляду з консультацією педіатра. Для пацієнтів центру дію акційні пропозиції, знижки на ряд послуг.

Ева 14 Вересень 2017
Все было хорошо, вовремя. Все замечательно.
Алина 25 Серпень 2017
Маслюк Ирина Викторовна- очень хороший доктор. Все отлично, все прекрасно, все очень хорошо, назначения хорошие, уже все прошло.
Ольга 09 Серпень 2017
Все хорошо, все замечательно, ожидания не было.
Ігор 26 Травень 2017
Внимательно, оперативно, быстро.
Денис 01 Квітень 2017
Когда мама приходит с ребенком, она одной рукой ребенка держит, а второй раздевается. Как-то не продумано, нет места, где можно ребенка посадить.