Медичний центр «Ваш ЛІКАР» на Осокорках (Медична Мобільна Клініка)

Медичний центр
Денний стаціонар, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Сімейна медицина, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Функціональна діагностика ще

МЦ «Ваш лікар» – одна з небагатьох клінік, що надає різноманітне, комплексне лікування пацієнтів як з допомогою лікарських засобів, так і фізіотерапевтичних процедур, природних факторів. Це підвищує ефективність лікування багатьох захворювань, у тому числі хронічних, а також дозволяє попереджати розвиток і загострення хвороб. Діагностичні та лікувальні кабінети центру облаштовані сучасним обладнанням, що дозволяє проводити в одному місці комплексне обстеження, а також ефективне і комфортне для пацієнта лікування, відновлення ослаблених резервів організму ще

• Сб-Нд: 9:00-17:00

вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Ваш лікар» - комплексне лікування, індивідуальний підхід

Медичний центр «Ваш лікар» - лікарі загальної практики і вузькоспеціалізовані лікарі.  Основний напрямок клініки - лікарська допомога і консультування з питань терапії, дитячих захворювань, пульмонології, алергології, гастроентерології, гепатології, а також патологій серцево-судинної та сечовидільної системи. Також, у клініці практикують безмедикаментозне лікування з використанням природних фізичних і природних чинників, що дозволяє одночасно діяти як на причину хвороби, так і на підвищення захисних ресурсів організму.

Стандарти лікування у клініці

У медцентрі практикується індивідуальний підхід і комплексне рішення проблем зі здоров'ям. Під час діагностики лікарі виявляють проблему поганого самопочуття пацієнта і підбирають ефективне лікування, спрямоване усунути хвороба, при цьому не збільшуючи стан інших органів і систем.  Велика увага приділяється зміцненню захисних сил організму.

Сімейні лікарі клініки «Ваш лікар» володіють методиками проведення ультразвукової та функціональної діагностики, а також навичкам відновлювальної та фізіотерапевтичної медицини.  Це означає, що вони можуть поставити точний діагноз у стислі терміни та контролюють процес лікування на всіх його етапах.

Послуги медцентру «Ваш лікар»

• діагностика (УЗД, ЕКГ, Холтер, спірографія, лабораторні аналізи)
  • сімейна медицина: лікування захворювань з різних галузей медицини
  • педіатрія: лікування дітей із захворюваннями різних систем і органів, які часто хворіють
  • вакцинація
  • відновлювальна медицина: відновлення і реабілітація після хронічних захворювань, травм і операцій
  • профілактична медицина: донозологічна діагностика та ефективні профілактичні комплекси для попередження багатьох захворювань

Відділення фізіотерапії «Ваш лікар»

На базі медичного центру працює одне з найкращих відділень фізіотерапії, що має значну технічну базу.  Для лікування пацієнтів використовується більше 20 апаратів і широкий спектр методів для відновлення після операцій і травм, позбавлення від гострих і хронічних захворювань, попередження загострень, профілактики багатьох патологій.

Відновлення та реабілітація після COVID!

Мережа клінік «Ваш ВРАЧ» запустила ще один напрямок діяльності - «POST COVID - терапія»!

Сьогодні стало зрозуміло, що коронавірусна хвороба – це не найстрашніше. Більшість з нас відчули на собі важкі наслідки після COVID-19:

• психічні й соматичні захворювання;
  • «тихі» тромбози, які розвиваються непомітно та діагностуються лише на небезпечній стадії перебігу;
  • проблеми з ендокринною, серцево-судинною, нервовою (центральною, периферичною, вегетативною) системами;
  • загострення проблем з печінкою, нирками, травним трактом;
  • довготривалу задишку після коронавірусної пневмонії.

І неважливо у якій формі протікало захворювання. Відновлення після COVID-19 відбувається зовсім не так швидко, як після грипу чи ГРВІ та необхідне великій кількості людей!

Медичний центр Ваш ВРАЧ пропонує відновлення:

• Бронхолегеневої системи;
  • Серцево-судинної системи;
  • Неврологічних систем (ЦНС, ПНС, ВНС);
  • Психологічного здоров'я.

«POST COVID - терапія» (Прийом здорових пацієнтів з наслідками після перенесеного COVID-захворювання) включає в себе:

Назва послуги Вартість
Консультації пацієнтів з постковідним синдромом
Консультація спеціаліста онлайн, первинна 390
Консультація спеціаліста онлайн, повторна 340
Консультація спеціаліста офлайн, первинна 450
Консультація спеціаліста офлайн, повторна 400
Діагностичні пакети для пацієнтів з постковідним синдромом
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ діагностичний пакет
Склад пакету залежить від індивідуальних потреб пацієнта та визначається лікарем після первинної консультації
-10% від прайсу
БАЗОВИЙ діагностичний пакет
Лабораторні аналізи (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові) + ЕКГ з розшифровкою + УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (нирок)
Лікувальні комплекси для пацієнтів з постквідним синдромом
Комплекс складається з широкого спектру фізіотерапевтичних та медикаментозних методів та підбирається індивідуально, після первинної консультації лікаря.
 -10% від прайсу

У МЦ Ваш ВРАЧ є всі можливості, щоб допомогти Вам відновитися після COVID:

• Компетентні лікарі.
  • Власна лабораторія.
  • ВСЯ НЕОБХІДНА ДІАГНОСТИЧНА БАЗА:
  • Кардіологічна і судинна (ЕКГ, Холтер, Спірографія, РВГ, УЗД серця і судин)
  • Неврологічна (ЕЕГ, ЕхоЕГ, РЕГ, ЕНМГ)
  • Всі необхідні види УЗД, в тому числі і УЗД легенів.
  • Одні з кращих в Києві кабінети фізіотерапії.
  • Денні стаціонари.

Обладнання медцентру:

•  «Мультімаг» - магнітотерапевтична система останнього покоління, робота якої заснована на впливі слабкими частотно-модульовані магнітними полями на організм (комплексно або локально).  Ефективна для стимуляції мікроциркуляції в органах і тканинах.
  • Апарат Vacumed використовується для інтервальної вакуумної терапії при лікуванні патологій судин нижніх кінцівок.
  • Апарат ReOxy незамінний у лікуванні пульмонологічних, обмінних, цереброваскулярних і серцево-судинних захворювань.  А саме, при проведенні сеансів керованої гіпоксії-гіпоксичної терапії (лікування «гірським повітрям»).
  • Апарат NEXUS-10 ефективний у діагностиці стресу і застосовується для індивідуалізованої безмедикаментозної корекції вегетативних і функціональних розладів (у тому числі у дітей).

Фізіотерапевтичні процедури, які проводяться у клініці «Ваш лікар»:

• вакуумна інтервальна терапія
  • гальванізація
  • гіпоксітерапія
  • грязелікування
  • інгаляційна терапія
  • карбоксітерапія (Ін'єкції СО2, сухі вуглекислі ванни)
  • консультація фізіотерапевта
  • фізіотерапія інфрачервоним лазером
  • електроміостимуляція
  • електронейростимуляція
  • електросон

Також, в клініці є можливість викликати педіатра, сімейного лікаря або вузького фахівця додому жителям мікрорайону: вул.  Гмирі д.2-8, вул.  Ващенко, вул.  Чавдар, пр. Бажана д.10, 12, 14, 16, б.2-8, вул.  Русової (780 грн.)

Не очень хорошее впечатление на ресепшене складывает человек. С таким лицом встречает как будто ей надо миллион должны.

Владислава, 05.12.2019

Нет места для того, чтобы можно было раздеть или одеть ребёнка. Непонятно, где это вообще предусмотрено? В помещении, где расположена рецепция нет пеленального столика, да ещё и очень жарко и душно, а в предбаннике, где нужно оставлять коляску — холодно.

Елианна, 03.12.2019

Ми немного опоздали, и девочки, ради нас остались. Все было прекрасно, очень круто. Спасибо!

Кирилл, 30.05.2019

Все очень понравилось, все быстро, все четко, все классно.

Захар, 25.10.2018

Я в эту клинику буду обращаться, если нужно будет, ну и цены там хорошие.

Марьян, 21.09.2018
Дивитися всі відгуки