MedClinic («МедКлінік»)

MedClinic («МедКлінік»)

Клініка
add_box Нейрохірургія Оториноларингологія Пластична хірургія Травматологія Урологія Хірургія
MedClinic - клініка сучасної хірургії, у якій проводять лікування хребта і головного мозку, а також ЛОР-органів, нервової та сечостатевої систем. У медцентрі працюють досвідчені лікарі, на озброєнні яких багатий практичний досвід і нове обладнання. Медтехніка, якою обладнаний операційний блок клініки, дозволяє проводити операції з максимальною точністю і мінімальними ризиками для пацієнта
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Боткіна, 4ана карті
Солом'янський м.Політехнічний інститут

MedClinic - клініка сучасної хірургії

MedClinic - медцентр, у якому надають кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, що страждають захворюваннями хребта, ЛОР-органів і сечостатевої системи, які потребують лікування абсцесів різної локалізації, врослого нігтя, зняття больового синдрому, корекції врослого нігтя і т. Д.

Медичний центр MedClinic - це:

• 5000+ успішних операцій
  • міжнародна сертифікація
  • новітнє обладнання (зокрема, стереотаксичні системи радіохірургії)
  • досвідчені фахівці

Напрямки роботи клініки:

• Альгологія (лікування болю): допомога при болях у спині при остеохондрозі, протрузіях, міжхребцевих грижах, спондилоартрозі, миофасциальному синдромі, невралгії трійчастого нерва, гіпергідроз (долонний, підошовний, блашинг-синдром), болях в області промежини і куприку
  • Нейрохірург: лікарі клініки проводять оперативні втручання при грижах міжхребцевих дисків, стенозі хребтового каналу, сколіозі, зсувах хребців, компресійних і остеопоротичних переломах хребців (вертебропластика)
  • Травматологія: артроскопія (малоінвазивні операції при пошкодженні суглобів), допомога при розривах м'язів і розтягненні зв'язок, переломах та вивихах, пошкодженнях меніска, пункції суглобів, лікування артритів і артрозу, тугорухливості суглобів, викривлень хребта, пластика сухожиль, Hallux valgus, невроми Мортона, п'яткових шпор, внутрішньосуглобове і периартикулярне введення лікарських препаратів
  • Урологія: у «Медклініці» допомагають одужати при яких діагнозах, як: простатит і уретрит, запалення сечового міхура і нирок, яєчок і насіннєвих пухирців, звуження крайньої плоті, аденома простати, варикоцеле, генітальний герпес.  Виявляють і лікують гонорею, хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, уреаплазмоз, а також інші захворювання, що передаються статевим шляхом і що призводять до розвитку запальних процесів.
  • Пластична хірургія: нижня і верхня блефаропластика, підтяжка брів, ліпосакція, корекція рубців, форми ареол і сосків, пластика вушних раковин, корекція форми мочки вуха
  • Загальна хірургія: видалення ліпом, атером і папілом, лікування врослого нігтя і геморою, гриж різної локалізації (пахових, пупкових, стегнових, вентральних, білої лінії живота), а також вирішення проблем з судинами за допомогою склеротерапії, радіочастотної абляції, венектомії
  • Отоларингологія: лікарі центру проводять діагностику і терапію отитів, ларингіту, синуситів, гайморитів, а також виконують катетеризацію і продування слухових труб, промивання сірчаної пробки, промивання (по Проетцу, методом «кукушка») і тампонаду носа, надають допомогу при травмах ЛОР-органів, попаданні чужорідних тіл в ніс, глотку або вуха
Анна 06 Квітень 2024
Все було добре у цій клініці.
Марія 04 Квітень 2024
Все сподобалось, все пройшло добре.
Юрій 14 Лютий 2024
Сподобалася клініка. У клініці гарно, чисто, тихо, комфортно, тепло, зручно. Чудово зустріли, все розказали, пояснили, допомогли, покликали. Дуже задоволений клінікою.
Сергій 14 Лютий 2024
Все супер пройшло. Все дуже добре було.Дякую.
Роман 12 Лютий 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним.