MedClinic («МедКлінік»)

MedClinic («МедКлінік»)

Клініка
add_box Нейрохірургія Оториноларингологія Пластична хірургія Травматологія Урологія Хірургія
MedClinic - клініка сучасної хірургії, у якій проводять лікування хребта і головного мозку, а також ЛОР-органів, нервової та сечостатевої систем. У медцентрі працюють досвідчені лікарі, на озброєнні яких багатий практичний досвід і нове обладнання. Медтехніка, якою обладнаний операційний блок клініки, дозволяє проводити операції з максимальною точністю і мінімальними ризиками для пацієнта
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Боткіна, 4ана карті
Солом'янський м.Політехнічний інститут

MedClinic - клініка сучасної хірургії

MedClinic - медцентр, у якому надають кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, що страждають захворюваннями хребта, ЛОР-органів і сечостатевої системи, які потребують лікування абсцесів різної локалізації, врослого нігтя, зняття больового синдрому, корекції врослого нігтя і т. Д.

Медичний центр MedClinic - це:

• 5000+ успішних операцій
  • міжнародна сертифікація
  • новітнє обладнання (зокрема, стереотаксичні системи радіохірургії)
  • досвідчені фахівці

Напрямки роботи клініки:

• Альгологія (лікування болю): допомога при болях у спині при остеохондрозі, протрузіях, міжхребцевих грижах, спондилоартрозі, миофасциальному синдромі, невралгії трійчастого нерва, гіпергідроз (долонний, підошовний, блашинг-синдром), болях в області промежини і куприку
  • Нейрохірург: лікарі клініки проводять оперативні втручання при грижах міжхребцевих дисків, стенозі хребтового каналу, сколіозі, зсувах хребців, компресійних і остеопоротичних переломах хребців (вертебропластика)
  • Травматологія: артроскопія (малоінвазивні операції при пошкодженні суглобів), допомога при розривах м'язів і розтягненні зв'язок, переломах та вивихах, пошкодженнях меніска, пункції суглобів, лікування артритів і артрозу, тугорухливості суглобів, викривлень хребта, пластика сухожиль, Hallux valgus, невроми Мортона, п'яткових шпор, внутрішньосуглобове і периартикулярне введення лікарських препаратів
  • Урологія: у «Медклініці» допомагають одужати при яких діагнозах, як: простатит і уретрит, запалення сечового міхура і нирок, яєчок і насіннєвих пухирців, звуження крайньої плоті, аденома простати, варикоцеле, генітальний герпес.  Виявляють і лікують гонорею, хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, уреаплазмоз, а також інші захворювання, що передаються статевим шляхом і що призводять до розвитку запальних процесів.
  • Пластична хірургія: нижня і верхня блефаропластика, підтяжка брів, ліпосакція, корекція рубців, форми ареол і сосків, пластика вушних раковин, корекція форми мочки вуха
  • Загальна хірургія: видалення ліпом, атером і папілом, лікування врослого нігтя і геморою, гриж різної локалізації (пахових, пупкових, стегнових, вентральних, білої лінії живота), а також вирішення проблем з судинами за допомогою склеротерапії, радіочастотної абляції, венектомії
  • Отоларингологія: лікарі центру проводять діагностику і терапію отитів, ларингіту, синуситів, гайморитів, а також виконують катетеризацію і продування слухових труб, промивання сірчаної пробки, промивання (по Проетцу, методом «кукушка») і тампонаду носа, надають допомогу при травмах ЛОР-органів, попаданні чужорідних тіл в ніс, глотку або вуха
Анатолій 06 Червень 2024
Клініка сподобалася, все добре.
Марія 13 Травень 2024
В клініці все сподобалося, комфортом задоволена.
Анна 06 Квітень 2024
Все було добре у цій клініці.
Марія 04 Квітень 2024
Все сподобалось, все пройшло добре.
Юрій 14 Лютий 2024
Сподобалася клініка. У клініці гарно, чисто, тихо, комфортно, тепло, зручно. Чудово зустріли, все розказали, пояснили, допомогли, покликали. Дуже задоволений клінікою.