Клініка лазерної медицини  МЕД СІТІ   ( MED CITY)

Відгуки про клініку Клініка лазерної медицини МЕД СІТІ ( MED CITY)

Клініка
add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Проктологія Терапія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Med City — центр лазерної медицини для дорослих і дітей. У стінах клініки надаються медичні та косметологічні послуги по високим європейським стандартам. Можливості лазерного обладнання останнього покоління вивчені та відпрацьовані детально, що є основою їх успішного застосування для Вашої краси та здоров'я
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Павлівська, 26/41на карті
Шевченківський м.Політехнічний інститут м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
173 відгуки
Анонімно 21 Березень 2024
Загалом непогана клініка, але дуже не сподобалося що у самій клініці почали нав'язувати послуги, які мені були абсолютно не потрібні. Це одна з причин чому мені не сподобалося у цій клініці.
Лариса 17 Січень 2024
Все пройшло добре,я задоволена, дякую.
Роман 25 Листопад 2023
Дуже чиста клініка, в які працюють приємні співробітники.
Кристина 03 Грудень 2021
Луценко Алена Викторовна очень хороший доктор, очень хорошо располагает к себе.
Мария 27 Вересень 2021
В клинике хороший ремонт, но обслуживающему персоналу побольше бы внимательного отношения к пациентам.
Антон 13 Липень 2021
Після видалення також є обов`язкова процедура, потрібно прикладати лід. Але чомусь мені цього в клініці не зробили. Потрібно було використовуючи підручні засоби, робити це самостійно вдома.
Юлия 29 Червень 2021
Гарна клініка!
Ирина 23 Червень 2021
 В клініці приємно, зручно, дівчата привітні, всі в масках та бахілах
Ирина 07 Травень 2021
Також хочу виразити своє захоплення клінікою. Я порівнюю з іншою клінікою де я нещодавно була і мені там не сподобалося.
Анастасія 03 Лютий 2021
Проконсультували зрозуміло. Почали процес лікування. Задоволена.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right