Luxor, центр краси та здоров'я (Люксор)

Luxor, центр краси та здоров'я (Люксор)

Салон краси
add_box Дерматологія Косметологія Подологія ... ще
Салон краси «Luxor» надає широкий спектр послуг в сфері здоров'я та краси. У салоні працюють найкращі професіонали б'юті-індустрії на інноваційному обладнанні. Одним з переваг салону є процедура безопераційної підтяжки обличчя Ulthera, вона безпечна і безболісна і є альтернативою хірургічній підтяжки обличчя.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вулиця Оболонська Набережна, 15К1на карті
Оболонський м.Оболонь

Салон краси Luxor надає професійну консультацію в питаннях здоров'я і краси, якісні послуги, фахівці працюю з сучасними технологіями. Фахівці «Люксор» пройшли профільне навчання і на постійній основі підвищують свої знання за допомогою відвідування семінарів, виставок, вивчення нових технологій і методик.

У салоні майстри з проведення процедур використовують тільки професійну, перевірену косметику світових брендів. Фахівці стежать за виходом і появою нових засобів по догляду за тілом, шкірою, волоссям, а також допомагають підібрати Догляду кошти, лікувальні препарати для підтримки ефекту в домашніх умовах.

Послуги надаються салоном краси Luxor (Люксор)

Послуги преміум-класу:

Технічне оснащення салону:

• СПА-капсула;
  • інфрачервона сауна;
  • апарат безопераційної підтяжки Ulthera;
  • сучасні прилади апаратної косметології.

Фахівці салону «Люксор» гарантують комфорт, безпеку, ефективність виконання і надання всіх послуг.