Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3

Відгуки про клініку Інститут Кліничної Медицини на В. Гетьмана, 3

Інститут
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Інститут Клінічної Медицини є медичним центром, де ви можете отримати кваліфіковані консультативні послуги спеціалістів всіх профілів, пройти якісні і тільки дійсно вам необхідні діагностичні дослідження, а також отримати комплексне, а головне - ефективне лікування, згідно з українськими і європейськими стандартами охорони здоров'я. В Інституті Клінічної Медицини ви можете пройти лабораторну, ультразвукову та ендоскопічну діагностику, тут приймають лікарі гінекологи, дерматологи, кардіологи, урологи, неврологи, ендокринологи та інші фахівці, які готові завжди допомогти вам
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вадима Гетьмана, 3на карті
Святошинський м.Шулявська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
608 відгуків
Людмила 23 Квітень 2024
Сподобалось все - відношення, сервіс, швидкість.
Віталий 23 Квітень 2024
Консультацією в дерматолога Смахтіной Юлії Юріївни залишився задоволеним й процедури мені зробили добре, але ціни занадто високі.
Тамара 15 Квітень 2024
Хороша клініка, дівчатка на ресепшен привітні, зауважень не було
Юлія 15 Квітень 2024
Дуже сподобалася дана клініка. Все було добре.
Катерина 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася. Все було досить комфортно.Дякую.
Ірина 08 Квітень 2024
Невролог Сагай Володимир Олександрович, прийняв вчасно, та добре надав консультацію.
Валентина 08 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре і без зауважень
Надія 08 Квітень 2024
Клініка чудова, комфортно, зауважень не було
Оксана 05 Квітень 2024
Клініка непогана, але потребує ремонту, виглядає гірше ніж наша обласна лікарня. Санвузол один і той не зачиняється. Персонал клініки ввічливий, до персоналу питань немає
Олесь 04 Квітень 2024
Клініка хороша, добре обслуговування, гарний персонал, зауважень не було
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right