Гінекологія UNICO

Відгуки про клініку Гінекологія UNICO

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Імунологія ... ще
Клініка спеціалізується на акушерстві, гінекології, дитячої гінекології, імунології. Консультативний прийом, лабораторна діагностика в гінекології, інструментальні методи досліджень: цифрова кольпоскопія, вагінальне УЗД ОМТ. Біопсія і хірургічне лікування патології шийки матки, амбулаторна хірургія у гінекології під місцевою анестезією
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Свободи, 22, 1 поверхна карті
Подільський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
11 відгуків
Владислава 27 Березень 2024
Сподобалася клініка, дуже гарна клініка.
Ольга 26 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре.
Анастасія 18 Березень 2024
Персонал клініки дуже хороший, мені дуже сподобався, вміють гарно проводити процедури. Роботою клініки задоволена
Наталія 15 Березень 2024
Все добре пройшло.
Олена 11 Березень 2024
Клініка сподобалася
Марія 18 Грудень 2023
Сподобалося все, зручно у клініці. Краще було б, якби вона була  розташовна у зручнішому місці та з паркінгом.  Не зручно що потрібно йти в клініку через поліклініку, де можуть бути хворі люди.
Жанна 15 Грудень 2023
В клініці все акуратно, комфортно та зручно.
Юлія 14 Листопад 2023
Клініку легко знайти, знаходиться в будівлі державної лікарні, персонал дуже уважний. В клініку їхала з іншого району сорок хвилин саме спеціально до лікаря,  Давиденко Катерини Миколаївни, тому що у мене до лікаря стовідсоткова довіра, лікар дуже класний
Наталія 07 Листопад 2023
Все  сподобалось. Все пройшло супер.
София 02 Серпень 2021
Клиника очень чистая, красивая, ремонт почти идеальный