Ганімед, медичний центр

Ганімед, медичний центр

2026відгуків
add_box Андрологія Венерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Проктологія ... ще
Медичний центр «Ганімед» - це сучасний медичний центр для всієї родини. Провідними фахівцями центру є династія лікарів Вергуленко, які відомі своїм сумлінним підходом до роботи і прекрасними відгуками вдячних пацієнтів. Гордістю медичного центру є дерматологічне відділення.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:30 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ковпака, 3на карті
Печерський м.Либідська м.Палац Україна
2026

Клініка «Ганімед» в Києві надає кваліфіковану діагностичну і терапевтичну допомогу пацієнтам. У центрі працюють кваліфіковані, відомі в Україні та за кордоном лікарі, професори дерматологи, андрологи, гінекологи, ЛОР-лікарі.

Відділення МЦ «Ганімед»

У медичному центрі «Ганімед» є 7 відділень, а саме:

• відділення андрології під керівництвом лікаря Вергуленко О.І .;
  • відділення венерології (проводиться точна діагностика і комплексне лікування всіх венерологічних захворювань);
  • відділення гінекології під керівництвом лікаря Вергуленко-Фаль А.О .;
  • відділення дерматології;
  • відділення отоларингології (ЛОР-відділення) під керівництвом лікаря Вергуленко Н.І.
  • відділення проктології (проводиться лікування гемороїдальних вузлів, кріодеструкція анальних тріщин, папілом, геморою);
  • відділення мамології (лікування мастопатій, аналіз на онокмаркери).

Захворювання, які лікують у МЦ «Ганімед»

У медичному центрі «Ганімед» вирішують такі проблеми:

• захворювання, що передаються статевим шляхом (внутрішньоклітинні інфекції - хламідіоз, інфекції мико- і уреаплазми, генітальний герпес, гонорея, трихомонада, кандида);
  • папіломавірусна інфекція, кондиломи статевих органів і шкіри;
  • захворювання шийки матки (ерозія, дисплазія, ендометріоз);
  • хвороби шкіри (імпетиго, герпес, бородавки, екзема, псоріаз, срепто-, Мустафа і піодермія);
  • хвороби в проктології (поліпи, кріптіта, тріщини, геморой, запор).

Діагностичні можливості клініки «Ганімед»

Устаткування медичного центру «Ганімед» і лабораторні аналізи, які тут проводять:

• кольпоскоп;
  • УЗД-апарат останнього покоління від світового лідера - компанії ALOKA (Японія). Апарат УЗД має спеціальний високочастотний датчик, призначений спеціально для мамологічних досліджень;
  • вагінальний датчик УЗД-апарату дозволяє досконально вивчити органи малого тазу - можна найбільш детально досліджувати матку, яєчники, шийку матки, розмір і стан ендометрія, виявити поліпи, міоми і пухлини;
  • високоякісне гінекологічне крісло;
  • онкоцитологія мазку (уретрального, вагінального);
  • аналіз на онкомаркери (15-3) в крові;
  • ДНК діагностика (ПЛР діагностика).
Володимир 21 Червень 2024
Мене прийняли вчасно, не довелося чекати, клінікою задоволений, дякую.
Катерина 04 Травень 2024
Персонал клініки привітний, клініка сподобалася
Катерина 26 Квітень 2024
На ресепшен администратор очень приятная. Визит в клинику понравился, замечаний не было
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка просто з дев'яностих років. Обслуговування пацієнтів проводиться російською мовою, давно уже вийшов закон України, де вся сфера обслуговування в Україні має перейти на українську мову. На жаль у цій клініці цього нема, виглядає все дуже печально. На клініку сучасну, приватну цей медичний заклад не схожий зовсім.
Марія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все добре пройшло.