Ганімед, медичний центр

Відгуки про клініку Ганімед, медичний центр

2018відгуків
add_box Андрологія Венерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Проктологія ... ще
Медичний центр «Ганімед» - це сучасний медичний центр для всієї родини. Провідними фахівцями центру є династія лікарів Вергуленко, які відомі своїм сумлінним підходом до роботи і прекрасними відгуками вдячних пацієнтів. Гордістю медичного центру є дерматологічне відділення.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:30 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ковпака, 3на карті
Печерський м.Либідська м.Палац Україна
2018
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
444 відгуки
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка просто з дев'яностих років. Обслуговування пацієнтів проводиться російською мовою, давно уже вийшов закон України, де вся сфера обслуговування в Україні має перейти на українську мову. На жаль у цій клініці цього нема, виглядає все дуже печально. На клініку сучасну, приватну цей медичний заклад не схожий зовсім.
Марія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все добре пройшло.
Тетяна 20 Березень 2024
Все дуже сподобалося.
Вероніка 18 Березень 2024
Неудобное расположение клиники лично для меня
Анастасія 11 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все пройшло чудово.
Кристина 01 Березень 2024
Усе сподобалось
Олександр 28 Лютий 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре пройшло. У клініці привітний персонал та дуже комфортно перебувати.
Марина 10 Лютий 2024
Не дуже сподобалося на рецепції, хотіло б  більше компетентності зі сторони працівників.
Ольга 24 Січень 2024
Все добре пройшло. Все дуже сподобалось, проблем ніяких не було. Питань до клініки нема.
Інна 19 Січень 2024
Комфортно було. Все  добре пройшло.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right