ЄВРОЛАБ

Лікувальний діагностичний центр
Алергологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Наркологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Стаціонар, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Функціональна діагностика, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

EUROLAB - медицинский центр предоставляющий услуги высокого европейского качества взрослым пациентам и детям. Располагает прогрессивной лабораторией, современным радиологическим оборудованием, возможностью проводить генетические исследования по проектированию долголетия и предупреждению всевозможных заболеваний. ще

• Нд: вихідний

ул. Соломенская, 11а. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі лікарі з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно проходять стажування в провідних вітчизняних і зарубіжних медичних установах.

Відповідаючи світовим стандартам, EUROLAB сертифікований за ISO 9001, а також підтвердив національний аналог ДСТУ ISO 9001, який діє до: 2015.  Його лабораторія бере участь у зовнішніх системах якості BIO RAD - EQAS, Randox - RIQAS.

EUROLAB - медичний центр надає послуги високої європейської якості дорослим пацієнтам і дітям.  Має у своєму розпорядженні прогресивну лабораторію, сучасне радіологічне обладнання, можливість проводити генетичні дослідження із проектуванням довголіття та попередженням всіляких хвороб. Тут дотримуються принципів персоналізованої медицини і працюють згідно з європейськими протоколами.

У пріоритетах EUROLAB не тільки якісне діагностування та лікування. Велика увага тут приділяється комфорту клієнтів. Кожного пацієнта зустрічають і супроводжують до лікаря.  Консультації тривалістю шістдесят хвилин дозволяють лікарю вивчити анамнез пацієнта до найдрібніших деталей, визначитися з необхідністю додаткового обстеження, розробити схему лікування.

У EUROLAB можливо пройти повний Check-up, отримати online-консультацію, придбати, для себе або в подарунок, річний пакет послуг.

Консультативна поліклініка

Високоспеціалізована медична: діагностична, консультативна, малоінвазивна хірургічна і реабілітаційна допомога.  Клієнти EUROLAB забезпечені практично всіма видами лікарських послуг в одному центрі.

Медична лабораторія

Якісне обстеження.  Передове обладнання брендів зі світовим ім'ям, виключно автоматичні аналізатори і тест-системи.Клієнтам пропонується широкий діапазон досліджень з гарантовано вірним результатом.

Променева діагностика

Сучасне обладнання SIEMENS, Canon Medical, Samsung Medison. Повне програмне забезпечення, що спрощує роботу з медичними зображеннями. Єдина мережа, по якій передаються цифрові зображення між відділеннями.

Педіатрія

Цілодобовий режим роботи. Кращі лікарі медичного центру, які вітають спільну роботу з педіатрами та іншими фахівцями у яких маленькі пацієнти спостерігаються постійно.

Лікування за кордоном

Серед послуг EUROLAB високоякісна діагностика і консультування від висококваліфікованих іноземних лікарів з кращих клінік світу. Можливість отримати online-консультацію не виходячи з дому. Розробка персоналізованої програми лікування.

Клиника понравилась, прием начался точно в назначенное время. Персонал вежлив, интерьер на уровне. Рекомендую.

Евгений, 21.01.2020

Хороший врач, отзывчивый. Сразу понял в чем проблема. Нашел подход. Любит деток.

Злата, 21.01.2020

Все в порядке, но у врача на приеме хорошо было бы поставить кардиограф.

Станислав, 23.07.2018
Дивитися всі відгуки