Доктор Зарванська косметолоджи (Dr Zarvanskaya cosmetology)

Доктор Зарванська косметолоджи (Dr Zarvanskaya cosmetology)

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Ендокринологія ... ще
Клініка естетичної медицини пропонує пацієнтам комплексний підхід до збереження і продовження здоров’я, молодості, краси та довголіття. Основні напрямки клініки: дерматологія, дерматохірургія, дерматокосметологія, ендокринологія, естетика тіла.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Бориса Гмирі, 14Бна карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки

Молода амбіційна команда лікарів клініки естетичної медицини пропонує пацієнтам комплексний підхід до збереження і продовження здоров’я, молодості, краси та довголіття.

У клініці працює тандем з таких фахівців, як дерматолог, косметолог, дерматохірург, ендокринолог, масажист-естетист, масажист-реабілітолог. Лікарі створюють симбіоз сучасної медицини, нутриціології, anti-age способу життя, перевірених методик терапії та сучасної лабораторної діагностики.

Основні напрямки клініки:

• Дерматологія
  • Дерматохірургія
  • Дерматокосметологія
  • Ендокринологія
  • Естетика тіла

Послуги клініки:

• Консультація, діагностика, лікування захворювань шкіри
  • Консультація, діагностика, лікування ендокринологічних захворювань, корекція гормонального статусу; динамічне спостереження і ретельний підбір оптимального дозування гормональних препаратів; корекція маси тіла (зниження / набір) складання плану харчування. Ведення вагітності при супутньої ендокринної патології; чоловіче і жіноче безпліддя, зниження лібідо. Корекція дефіциту вітамінів
  • Видалення новоутворень шкіри: родимки, папіломи, бородавки, келоїдні рубці та ін.
  • Склеропатія — видалення судинної сітківки
  • Класична ін’єкція, дерматокосметологія
  • Програми інфузійної терапії  «DETOX», «DETOX і регенерація», «Зміцнення імунітету», «Живлення та відновлення клітин ЦНС», «Плацентарне омолодження Laennec»
  • Обгортання, масаж, апаратна корекція фігури
Владислав 07 Липень 2023
Візитом залишилась задоволена.