Медичний центр "MEDEO"

Медичний центр "MEDEO"

add_box Акушерство Гінекологія Онкологія ... ще
В Медичному центрі "MEDEO" вам зможуть надати кваліфіковану допомогу за принципами доказової медицини. У своїй роботі лікарі використовують сучасні методики лікування захворювань і патологій гінекологічного профілю. Діагностика проводиться виключно на сертифікованому обладнанні
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Святослава Хороброго 7 (Народного ополчення 7 )на карті
Солом'янський м.Вокзальна м.Васильківська

Медичний центр "MEDEO" це установа, в якому лікар надає сучасну допомогу за принципами доказової медицини. У своїй роботі використовує інноваційні методики лікування, проводить консультативний прийом, огляд, діагностичні дослідження і підбирає схему лікування.

Напрями

В МЦ "MEDEO" вам допоможуть за такими напрямками, як:

• акушерство;
  • гінекологія;
  • онкогінекологія.

Спеціаліст

У цій установі працює кандидат медичних наук. На постійній основі підвищує рівень кваліфікації за допомогою таких заходів, як: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції. Є членом Європейської Федерації кольпоскопії, Європейського товариства гінекологічної онкології, Європейського товариства ендоскопії в гінекології, а також відповідальний секретар Української Асоціації кольпоскопії і цервікальної патології.

Послуги

В МЦ "MEDEO" можуть запропонувати такі послуги:

• кольпоскопія;
  • ультразвукова діагностика в гінекології;
  • біопсії шийки матки, вульви, конізація;
  • ексцизійні процедури хірургічні або за допомогою радіохірургії;
  • ендоскопічні втручання: гістероскопія будь-якого рівня складності;
  • лапароскопія: кісти, патологія маткових труб, підготовка до ЕКЗ;
  • оперативні втручання при ендометріозі очеревини, маткових труб, яєчників, кишечника;
  • оперативні лапароскопічні/лапаротомні втручання з видалення міоматозних вузлів будь-якої локалізації;
  • ампутація матки,
  • викорінення матки;
  • реконструктивні оперативні втручання на органах малого таза.
Наталія 21 Червень 2024
Клініка хороша, дуже приємно знаходитися, персонал приємний
Ганна 13 Червень 2024
Сподобалось відношення персоналу, приємний адміністратор, клініка чиста. Загалом візитом залишилась задоволеною.
Євгенія 04 Червень 2024
Сподобалася клініка, досить комфортно все було.
Олена 10 Травень 2024
Дуже сподобалася клініка. Пройшло все супер, обслуговування у клініці було на найвищому рівні.
Анна 14 Лютий 2024
 Сподобалося у  клініці.