Bellezza, центр медичної косметології & SPA

Bellezza, центр медичної косметології & SPA

add_box Дерматологія Дієтологія Косметологія Дерматовенерологія Гірудотерапія Подологія ... ще
«Bellezza» - це центр медичної косметології, який спеціалізується на наданні високоякісних послуг з дерматології, косметології, подології та інших галузей медицини. Головна перевага центру - це професійні фахівці, які допоможуть якомога швидше впоратися з виниклими проблемами.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 20:00
Кловський узвіз, 7на карті
Печерський м.Палац Спорту м.Кловська

Центр медичної косметології & SPA «Bellezza» розташований в центрі Києва, оснащений якісним сучасним обладнанням і вже заслужив довіру тисяч клієнтів. Програми лікування центру, що поєднують в собі різні ефективні методики, сприяють отриманню необхідного результату, який видно вже після перших процедур.

Основні напрямки роботи «Bellezza»

У центрі надають якісні та ефективні послуги за наступними медичними напрямками:

• Дерматологія: дерматоскопія, лікування волосистої частини голови, видалення судин і новоутворень (папілом, бородавок, родимок).
  • SPA-процедури: солярій, обгортання, масажі.
  • Медична косметологія: 3D-Lifting (мезоніті), контурна пластика (шиї, губ, носа, зморшок) і об'ємне моделювання, мезотерапія, плазмоліфтінг, біоревіталізація, ін'єкції ботулотоксину.
  • Корекція фігури: гірудотерапія, остеопатія, RF-ліфтинг тіла, мануальна терапія, вібро-вакуумний масаж, лікування целюліту.
  • Подологія: видалення мозолей і тріщин, лікування гідрозу, кератозу, врослого нігтя, апаратний педикюр.

Фахівці «Bellezza» допомагають досягти якісного результату лікування. Занурившись в теплу і спокійну атмосферу центру, ви обов'язково захочете повертатися сюди знову і знову.

Виктория 17 Травень 2021
Мне очень понравилось, я довольна. Очень хорошее обслуживание и полностью решили проблему. Единственное, высокие цены.
Елена 19 Квітень 2021
Клиника находится в удобном месте, чисто, все в масках
Владимир 09 Січень 2021
В клинике очень чисто и комфортно, хороший сервис и персонал вежливый.
Ярослав 09 Травень 2020
Удобное расположение.
Карина 19 Лютий 2020
Приятный персонал приветливые люди.