Аврора, Центр слухової реабілітації

Оториноларингологія, Сурдологія
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Медичний Центр слухової реабілітації «Аврора» - спеціалізована установа охорони здоров'я, що має вищу категорію акредитації МОЗ України, ліцензію на медичну практику за спеціальностями отоларингологія і сурдологія. Надає професійну медичну допомогу дітям і дорослим з порушенням слуху та мовлення з 1991 року. Фахівці медцентру «Аврора» проводять повний комплекс слухової реабілітації - об'єктивне виявлення (скринінг) і точну діагностику порушень слуху, слухопротезування індивідуально підібраними під конкретного пацієнта слуховими апаратами Oticon (Данія), кохлеарними імплантантами Oticon Medical (Франція), заняття з розвитку слуху та мовлення. Медустанову пропонує ведення пацієнтів будь-якого віку - від новонароджених до дорослих поважного віку. ще

• Нд: вихідний

вул. Деміївська, 14. На карті

Голосіївський , м.Деміївська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Фахівці Медичного центру слухової реабілітації «Аврора» використовують клінічно доведені методики - їх безпека та ефективність підтверджена міжнародними науковими дослідженнями.

Всі пацієнти центру проходять комплексну діагностику слухових порушень, після чого сурдологи розробляють індивідуальну програму лікування і реабілітації. Вона може включати медикаментозну терапію, протезування слуховими апаратами, заняття з розвитку слуху та мовлення, подальше диспансерне спостереження пацієнтів за індивідуальним графіком, документально оформлені результати і висновки обстежень.

Послуги з реабілітації слуху та мовлення для дітей:

• консультація сурдолога (аудіолога), ЛОРа (отоларинголога);
  • дослідження і виявлення (скринінг) слухових порушень у новонароджених, дітей до 1 року і старше;
  • комплексна діагностика - отоакустична емісія, слухові викликані потенціали, імпедансометрія;
  • суб'єктивна діагностика - рефлекторна і ігрова аудіометрія;
  • слухопротезування спеціальними дитячими слуховими апаратами Оticon (Данія) і кохлеарними імплантантами Oticon Medical (Франція);
  • виготовлення індивідуальних вушних вкладишів до слухових апаратів з гіпоалергенних матеріалів;
  • виготовлення індивідуальних водо- і шумозахисних берушей;
  • верифікація (перевірка настройки) слухових апаратів усіх виробників.

Медичні послуги для дорослих:

• консультація сурдолога (аудіолога), ЛОРа (отоларинголога);
  • повне аудіологічне обстеження слуху;
  • індивідуальний підбір і настройка слухових апаратів Оticon (Данія) - від внутрішньовушного до завушного, від базового до елітного;
  • верифікація (перевірка настройки) слухових апаратів усіх виробників;
  • виготовлення індивідуальних м'яких і твердих вушних вкладишів для всіх типів слухових апаратів;
  • виготовлення індивідуальних водо- і шумозахисних берушей.

Видно відразу. що вони налаштовані на клієнта. Дівчата привітні на рецепції, я прийшла трохи раніше ніж було назначено прийом, але мене прийняли і провели діагностику раніше.

Валентина , 01.03.2019

Прежде, чем какие-то процедуры проводить нужно ставить в известность, а не указывать после уже в чеке, что провели. Была договоренность одна. В итоге, не по факту были процедуры проведены.

Павел, 06.11.2018

Я задоволена, отримала відповіді на всі свої запитання. Дякую.

Ярина, 15.09.2018

Супер классная клиника. Ничего лишнего не предлагают, лучшие рекомендации.

Руслан, 15.09.2018

Доктор хороший специалист, я доволен. Спасибо.

Олександр, 15.09.2018
Дивитися всі відгуки