«Астрамедіка»

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины №917/Л от 20.02.2020
Гастроентерологія, Гінекологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Медичний центр «Астрамедіка» пропонує широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і маленьких пацієнтів. Клініка оснащена сучасним обладнанням і матеріалами кращих перевірених виробників. Персонал клініки укомплектований досвідченими високопрофесійними фахівцями, які надають послуги найвищої якості ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Межова, 23. На карті

Подільський , м.Мінська, м.Героїв Дніпра

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Нова сучасна клініка «Астрамедіка» надає своїм пацієнтам широкий спектр лікувальних послуг, а також лабораторні дослідження і УЗ-діагностику. Клініка розташована в житловому масиві «Виноградар» міста Києва. Медичний заклад оснащено сучасним обладнанням і матеріалами, а послуги надають висококваліфіковані фахівці.

Напрямки медичного центру:

• гастроентерологія;
  • урологія;
  • сімейна медицина;
  • терапія.

«Астрамедіка» пропонує консультації практикуючих лікарів, які продовжують удосконалюватися, проходячи різні курси і семінари. Пріоритетом в роботі фахівців клініки є якісна консультація у зручний для пацієнта час, з можливістю лабораторної діагностики та УЗД. У клініці панує приємна та дружня атмосфера.

Переваги лікування і діагностики в клініці «Астрамедіка»:

• досвідчені фахівці;
  • висока якість послуг, що надаються;
  • сучасне обладнання;
  • комфортні умови;