Харків
Сілк (Silk), стоматологічна клініка

Сілк (Silk), стоматологічна клініка

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка Silk – це медичний заклад, фахівці якого назавжди позбавлять кожного, хто звернувся до них пацієнта від зубного болю. При необхідності вони нададуть повний спектр стоматологічних послуг, спрямованих на здоров'я і білосніжність зубів. Крім того, лікарі клініки проводять лікування дітей, вважаючи за свій обов'язок знаходити підхід до кожного маленького пацієнта для того, щоб протягом усього подальшого життя вони із задоволенням ходили до стоматологів.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Культури, 26на карті
Шевченківський м.Наукова

У стоматологічній клініці Silk надаються всі послуги, що підтримують здоров'я зубів. Також в її стінах проводяться унікальні процедури: щадна імплантація, видалення зубів без щипців, лазерна пластика ясен, візуалізація лікування, вектор-терапія, лікування із застосуванням лазера і ін. В клініці також приймають дітей, лікування зубів яких проводять без бормашини за унікальною методикою, а також при необхідності під седацією (уві сні). Для седації використовуються швейцарські та французькі препарати, які надають розслаблюючу і заспокійливу дію - пацієнт відчуває, що лікування проходить немов уві сні.

Послуги, що надаються в стоматологічній клініці Silk:

• естетична стоматологія:
    • відбілювання;
    • реставрація зубів;
    • установка ультратонких вінірів;
    • пломбування, а також реставрація зубів.
  • хірургічна стоматологія:
    • ортодонтична мікрохірургія.
  • імплантація зубів;
  • протезування зубів;
  • парадонтологія;
  • ортодонтія (брекет-системи, вирівнювання зубів без використання брекетів);
  • лікування лазером;
  • дитяча стоматологія:
    • лікування без бормашини;
    • профілактичне протезування;
    • лікування зубів дітей під седацією.

Переваги стоматологічної клініки Silk:

• зручне місце розташування (біля станції метро Нау чная);
  • наявність парковки;
  • лікування дітей за унікальною методикою;
  • "стоматологічний кінотеатр" (стерео-відео окуляри) під час лікування;
  • щадна імплантація.

Обладнання клініки Silk:

• інноваційна апаратура для чищення зубів (контактної і безконтактної):
    • апарат Airflow використовується в тому випадку, якщо на внутрішній стороні зубів спостерігається щільний наліт коричневого кольору. Відмінний ефект досягається завдяки впливу частинок кальцію і води (подаються під тиском) на поверхню зуба;
    • апарат Cavitron використовується для видалення надясенні і підясневих твердих зубних відкладень і є найбільш безпечним методом контактної чистки.
  • система Beyond Whitenning Accelerator для відбілювання зубів за допомогою спеціального "блакитного кольору", який активізує відбілюючі пасту, попередньо нанесену пацієнтові на зуби;
  • пристрій STA призначене для проведення анестезії (місцевої) різних видів. Анестетик вводиться безболісно завдяки вбудованому мікропроцесору, а також не викликає неприємних відчуттів (оніміння язика або губ);
  • німецький операційний дентальний мікроскоп ТУР SOM32 компанії Kaps дає можливість легко помітити вхід в канали, приховані тріщини, перфорацію в кореневих каналах і закрити її. Дуже корисний при повторному ендодонтичному лікуванні;
  • ультразвукові прилади з ендодонтичними насадками фірми Enac Osada;
  • радіовізіограф MyRay, за допомогою якого стоматолог зроблені знімки зубів відразу виводить на екран комп'ютера;
  • система SAF призначена для медикаментозної і механічної обробки кореневих каналів;
  • лазер Biolase компанії Schutz Dental використовується для дезінфекції кореневих каналів;
  • система BeeFill - за допомогою якої здійснюється тривимірна точна обтурація кореневих каналів;
  • ультразвукова система Variosurg (Японія) дозволяє працювати з кістковою тканиною і застосовується в таких випадках:
    • видалення зуба;
    • видалення зуба мудрості і непрорізавшихся зубів;
    • імплантація зуба;
    • кісткова пластика;
    • синус-ліфтинг;
    • ортодонтична мікрохірургія.
  • брекет-системи GAC, ORMCO, DENTAURUM (металеві, керамічні, сапфірові, самолігатурні), а також прозорі елайнери - "невидимі брекети" (Ortosnap).
Лариса 08 Лютий 2018
В клинке все отлично, на высшем уровне!
Дмитрий 19 Червень 2017
Благоприятная атмосфера, хорошее обращение.
Мария 23 Грудень 2016
Очень понравилось обслуживание клиники, не ожидала. Все было отлично.
Анна 28 Жовтень 2016
Хорошая клиника, я уже всем рассказала о ней.
Марина 29 Червень 2015
В клинике уютно, спокойно и расслабляющая музыка.