Харків
Фенікс

Фенікс

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологічна клініка «Фенікс» може похвалитися лікарями, які виконують весь спектр стоматологічних послуг. Регулярне підвищення кваліфікації, участь в тематичних майстер-класах та семінарах, робота з сучасним обладнанням – правила, якими вони керуються в роботі. У клініці проводиться лікування захворювань зубів і ротової порожнини, протезування, виправлення прикусу, відбілювання зубів та ін.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
вул. Роганська, 3на карті
Індустріальний м.Індустріальна

«Фенікс» – стоматологічна клініка, в якій кожен пацієнт може вирішити свої проблеми, пов'язані з хворобами зубів за доступні ціни і в короткий термін. Лікарі мають великий досвід, що прекрасно відбивається на якості їх роботи, а також фахівці вважають за краще використовувати індивідуальний підхід. Відвідайте стоматологію «Фенікс» і переконайтеся в доступності даного медичного закладу і професіоналізм його лікарів!

Напрями роботи стоматологічної клініки «Фенікс»:

• пародонтологиія;
  • ортодонтія:
    • знімні ортодонтичні апарати;
    • брекет-системи.
  • естетична стоматологія (професійна чистка зубів і полірування пастою з фтором і кальцієм).

Проблеми, які вирішують лікарі стоматологічної клініки «Фенікс»:

• відновлення функціональності порожнини рота при відсутності одного або більше зубів;
  • беззуба щелепа;
  • лікування пульпітів, періодонтитів, пародонтозу;
  • рішення проблем, пов'язаних з скронево-нижньощелепним суглобом і ін.

Перевагами лікування в клініці «Фенікс» є:

• зручне розташування;
  • сучасне обладнання;
  • сімейні програми;
  • узгодження тактики лікування з пацієнтом;
  • гнучка система знижок.

Обладнання стоматологічної клініки «Фенікс»:

• сучасні стоматологічні установки з наявністю системи підтримки стерильності;
  • ортопантомограф для отримання високоякісних цифрових знімків окремих зубів або всього зубного ряду;
  • цифрова рентгенологічна апаратура;
  • апарат Air Flow (відбілювання зубів);
  • автоклав застосовується для стерилізації широкого асортименту завантажень.
Ирина 01 Квітень 2015
В клинике чисто, комфортно, просторно, врач все качественно сделал.
Дмитрий 25 Лютий 2015
В клинике комфортно, было где сесть и вещи положить, выдавали бахилы, на рецепции стоял аквариум с рыбками. Произвело приятное впечатление то, что клиника под охраной, чувствуешь себя в безопасности. Единственное замечание - девушка с рецепции сразу же куда-то ушла после нашего прихода и некому было задать вопросы, что нас интересовали.
Ирина 20 Лютий 2015
Быстро, оперативно, меня провели, все показали. Буду лечить зубы только в этой клинике.
Татьяна 02 Лютий 2015
Удобно,комфортно.
Дмитрий 13 Грудень 2014
Вежливый приветливый персонал в клинике.