Дніпро
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Відгуки про клініку DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
240 відгуків
Еліна 26 Квітень 2024
Є питання до організації роботи клініки, кілька разів була в цій клініці і завжди чекала прийом
Дмитро 23 Квітень 2024
В клініку зверталися вже не перший раз, обслуговуємося в клініці на постійній основі, ніколи зауважень не було
Світлана 22 Квітень 2024
Все добре, але адміністратори щось наплутали з часом.
Матвій 18 Квітень 2024
Лікар, Мицик Тетяна Євгенівна, надала професійну консультацію і допомогу, ми задоволені лікарем. Хороша клініка
Наталія 16 Квітень 2024
Візит пройшов швидко та інформативно. Залишилась задоволеною.
Кароліна 16 Квітень 2024
Буда на консультації в ортопеда Леонова Андрія Федоровича, візитом залишилась задоволеною.
Олександра 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Богдан 05 Квітень 2024
Нас все устроило, в клинике очень хороший ортопед-травматолог, доктор очень понравился. Доктор очень хорошо все объяснил, очень грамотный доктор. Клиника тоже понравилась, чистенькая, замечаний не было, персонал приветливы, все хорошо в клинике
Любов 04 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре, зауважень до персоналу не було
Павло 01 Квітень 2024
Дуже нам сподобалася клініка.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right