Дніпро
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Відгуки про клініку DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
257 відгуків
Валерія 11 Вересень 2024
Клініка сподобалася, все добре, дякую.
Аделіна 26 Серпень 2024
Не сподобалося обслуговування в клініці, персонал на ресепшен зовсім неввічливий, розмовляють дуже незадоволено. З персоналом на ресепшен щось треба робити. Лікар сподобався, до лікаря жодного зауваження
Данило 26 Серпень 2024
Ми задоволені візитом, консультація сподобалася, дякую.
Дарина 10 Серпень 2024
Сиряченко Ірина Петрівна - дуже хороший лікар, прекрасна людина. Лікар мені дуже сподобався. Також дуже сподобалася клініка. Візит пройшов просто прекрасно.
Констянтин 10 Серпень 2024
Лікар чудовий, все зрозуміло пояснив, і має підхід до дитей, клініка також сподобалася, дякуємо!
Ярослав 05 Серпень 2024
У ендокринолога Нікуліної Ганни Олексіївни, гарний підхід до дитини, усе чітко пояснила, передивилась усі обстеження, що вже мали й призначила, дообстеження. Тобто усе ясно та зрозуміло.
Вікторія 01 Серпень 2024
Хороша клініка, дівчата в регістратурі чудові, все добре
Юрій 30 Липень 2024
Хорошая клиника
Марія 08 Липень 2024
Записувалася на певний час, а в результаті була затримка по часу майже у сорок хвилин. Це було не дуже зручно.
Дмитро 04 Липень 2024
Хороша, комфортна, зручна клініка. Все було досить добре, дуже все сподобалося у цій клініці.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right