DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Відгуки про мережу клінік DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Медичний центр
add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Бабушкінський (Шевченківський)
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
Перевірені відгуки про клініку
1009 Відгуки
Евгения 25 Жовтень 2021
В самой клинике самой не очень понравилось, указали не мое имя. И такие двоякие впечатления остались. Я пришла на свое время. Но пришлось еще сидеть и ждать с другими людьми. Мне это не совсем понравилось. Не хочется с людьми контактировать лишний раз. Тем более в поликлинике. И еще мы с доктором ходили, искали кабинет, потому что свободного кабинета не было.
Віталій 18 Жовтень 2021
Мені не сподобалась робота адміністратора! Замість того, щоб приділити увагу мені,  вона розмовляла з іншою медсестрою.
Дмитрий 26 Липень 2021
В клініці трохи застаріле обладнаня, дув здивован
Илья 11 Лютий 2021
Клиника отличная, все понравилось. Сервис бомба.
Евгения 30 Листопад 2020
Единственное, что не нравиться, что именно в этом центре записываешься на одно время, а ждать минимум двадцать минут! Я также ходила и к трихологу, и к гастроэнтерологу! Записываешься на одно, а ждать нужно двадцать минут! Я же записалась не в бесплатную клинику, а сижу и жду в очереди.
Оксана 22 Вересень 2020
Клиника хорошая, светлая и современная.
Сергей 19 Вересень 2020
Клиника убранная, чистая, красивая, хорошая аппаратура.
Максим 29 Серпень 2020
Все сподобалося, прийняли по часу, черг не було.
Денис 22 Серпень 2020
Рецепция маленькая для такого количества людей.
Виктория 25 Червень 2020
Хорошо обслужили.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right