DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Медичний центр
Алергологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Імунологія, Кардіологія, Логопедія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Ревматологія, Репродуктологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз. ще

• Нд: вихідний

пр. Гагаріна, 99Д. На карті

Бабушкінський (Шевченківський)

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «DailyMedical» ввібрав в себе все краще в медичному обслуговуванні та сервісі, що може запропонувати державна і приватна медицини у нас і за кордоном. Сьогодні до послуг пацієнтів в центрі «DailyMedical» - консультації досвідчених фахівців, нове діагностичне обладнання, якісні та перевірені вакцини, затишний і барвистий інтер'єр клініки.

Перелік послуг клініки «DailyMedical» досить широкий. Крім педіатрів і терапевтів прийом ведуть лікарі більше 30 спеціальностей, як для дорослих, таки для дітей. Фахівці центру «DailyMedical» знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини, прийом у лікаря проходить в доброзичливій обстановці, в ігровій та розважальній формі. Після відвідин центру «DailyMedical» ваша дитина більше ніколи не буде побоюватися лікарів і уколів. Все це дозволяє клініці «DailyMedical» надавати медичні послуги найвищого рівня для всієї родини.

Перелік послуг, що надаються в центрі «DailyMedical»:

• амбулаторний прийом лікарів 30 спеціальностей, починаючи з педіатра і терапевта, закінчуючи психологом і логопедом;
  • вакцинація: вакцинація дітей згідно з національним календарем щеплень (наказу МОЗ №595); вакцинація за індивідуальним планом, який розробляє кваліфікований лікар-імунолог, з урахуванням особливостей дитини і якщо було порушення календарного плану попередніх вакцинацій; для вакцинації використовуються імпортні полівакцини, що дозволяє проводити вакцинацію за один раз, а не в три-чотири прийоми, як це прийнято робити в дитячій поліклініці. Це дає можливість мінімізувати травматизацію і ризик виникнення алергічної реакції;
  • диспансеризація: проведення диспансеризації дітей до року; проведення диспансеризації дітей будь-якого віку перед дитячим садом; проведення диспансеризації дітей 6-7 років перед школою; проведення диспансеризації дітей з 8 до 18 років; проведення диспансеризації дорослих; диспансеризація проводиться згідно з Наказом МОЗ України від 29.11.2002 р №434 і №728 від 27.08.2010 р .;
  • процедури: медсестринські маніпуляції; ЛОР-процедури; офтальмологічні процедури: хірургічні процедури;
  • видача довідок: довідки в басейн, дитячий сад, школу з аналізами і без; оформлення санаторно-курортної карти; оформлення прищепного сертифікату; оформлення картки в д / с, школу (ф. 026 / о); оформлення дитячої диспансеризації (ф.112 / у) і ін .;
  • програми обслуговування.

Переваги медичного центру «DailyMedical»:

• прийом ведуть лікарі - доценти і професори, кандидати і доктора медичних наук, лікарі першої / вищої кваліфікаційної категорії;
  • проведення вакцинації якісними зарубіжними полівакцинами з дотриманням нормативів МОЗ;
  • широкий спектр функціональної та ультразвукової діагностики;
  • прийом ведеться за попереднім записом;
  • наявність готових програм обслуговування для пацієнтів;
  • власна депозитна програма;
  • постійні акції та розіграші.

Відвідавши медичний центр «DailyMedical», ви переконаєтеся в тому, що його колектив пропонує вам і вашим діткам щиру турботу і кваліфіковану медичну допомогу!

В клініці трохи застаріле обладнаня, дув здивован

Дмитрий, 26.07.2021

Хорошая клиника. Отдельно, хочу выразить благодарность врачу ревматологу Тарнавской Нонне Михайловне за профессионализм, доступное объяснение и просто за то, что она очень приятная женщина!

Лилия, 20.04.2021

Клиника отличная, все понравилось. Сервис бомба.

Илья, 11.02.2021

Единственное, что не нравиться, что именно в этом центре записываешься на одно время, а ждать минимум двадцать минут! Я также ходила и к трихологу, и к гастроэнтерологу! Записываешься на одно, а ждать нужно двадцать минут! Я же записалась не в бесплатную клинику, а сижу и жду в очереди.

Евгения, 30.11.2020

Клиника убранная, чистая, красивая, хорошая аппаратура.

Сергей, 19.09.2020
Дивитися всі відгуки