Дніпро
Клініка лікаря Куликовича

Відгуки про клініку Клініка лікаря Куликовича

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Рефлексотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка доктора Куліковича» протягом більше 20 років успішно займається лікуванням найскладніших хронічних захворювань, використовуючи для цього безмедикаментозні методи, які безпечні для здоров'я. Методика клініки заснована на традиційній медицині Китаю та останні досягнення світової науки, тому вона включає унікальні методи діагностики, а також лікування, які не роблять більше ніде. Фахівці даного медичного закладу допомагають людям жити повним життям, по-справжньому насолоджуючись власним здоров'ям.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 14:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Старокозацька, 47на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
24 відгуки
Олена 18 Квітень 2024
В клініці не побачила необхідної уваги з боку адміністраторів на ресепшен і чомусь після оплати не видали чек
Костянтин 13 Лютий 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним, але клініка мені не сподобалась - застарілий ремонт (стіни усі в тріщинах), було холодно, мало світла, було таке відчуття, що в цю клініку ні хто не ходить.
Тетяна 30 Січень 2024
Все сподобалось.
Віктор 24 Січень 2024
Все добре пройшло. Було все уважно.
Любов 13 Грудень 2023
Не сподобався ремонт, все дуже по старому і сама  атмосфера у клініці теж не сподобалась.
Алексей 04 Грудень 2023
Візитом задоволений.
Максим 15 Листопад 2023
Дуже сподобалось, що в клініці надали знижку на консультацію як дитині військового.
Елизавета 13 Листопад 2023
Все сподобалось у клініці.
Ілона 08 Вересень 2023
Чудова лікарня, рекомендую.
Ирина 16 Листопад 2021
Эту клинику, я знаю давно, сына там лечила, и положительные впечатления остались ещё с тех времён, память меня не подвела, чувства остались те же.
1 2 3