Дніпро
Клініка лікаря Куликовича

Клініка лікаря Куликовича

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Неврологія Ортопедія Оториноларингологія Рефлексотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка доктора Куліковича» протягом більше 20 років успішно займається лікуванням найскладніших хронічних захворювань, використовуючи для цього безмедикаментозні методи, які безпечні для здоров'я. Методика клініки заснована на традиційній медицині Китаю та останні досягнення світової науки, тому вона включає унікальні методи діагностики, а також лікування, які не роблять більше ніде. Фахівці даного медичного закладу допомагають людям жити повним життям, по-справжньому насолоджуючись власним здоров'ям.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 14:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Старокозацька, 47на карті
Центральний

«Клініка доктора Куліковича» надає послуги висококваліфікованого лікаря, кандидата медичних наук Куліковича Юрія Миколайовича, який береться за найскладніші клінічні патології, борючись з ними за допомогою безпечних методів. Основне завдання лікаря - встановити причину хвороби і усунути її, а не працювати виключно з симптомами.

Це дозволяє лікувати пацієнтів, а також попередити розвиток хвороб в організмі. Завдяки діагностичній програмі можна виявити проблеми до появи болів і клінічних проявів - на ранніх стадіях - і перемогти недугу швидко. При цьому відбувається активація сил організму і відновлення здоров'я.

Послуги, що надаються в «Клініці доктора Куліковича»:

• комплексне лікування всього організму;
  • відновлення клітинного метаболізму, структурного і функціонального стану внутрішніх органів, енергетичного стану і циркуляції енергії;
  • низькоінтенсивна біорезонансна лазерна, електромагнітна, магнітна, мікрохвильова терапія;
  • аурикулопунктура;
  • електроаурікулопунктура;
  • офтальмокольоротерапія.

Переваги «Клініки доктора Куліковича»:

• унікальні методики;
  • велика діагностична база і передове устаткування;
  • комплексний підхід до лікування, а також оздоровлення організму.

Хвороби, лікування яких проводиться в «Клініці доктора Куліковича»:

• остеопороз;
  • хвороби серця і судин;
  • гепатит;
  • нефрити;
  • сечокам'яна хвороба;
  • панкреатит;
  • остеохондроз;
  • простатит і ін.

Обладнання «Клініки доктора Куліковича»:

Лікування проводиться на обладнанні власного виробництва «Система медична енерго-інформаційної терапії доктора Куліковича», яке сертифіковане і запатентовано. Даний лікувальний комплекс включає різні види низькоінтенсивної лазерної, мікрохвильової, магнітної, резонансної терапії, кольорово і електропунктурної терапії.

Олена 18 Квітень 2024
В клініці не побачила необхідної уваги з боку адміністраторів на ресепшен і чомусь після оплати не видали чек
Костянтин 13 Лютий 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним, але клініка мені не сподобалась - застарілий ремонт (стіни усі в тріщинах), було холодно, мало світла, було таке відчуття, що в цю клініку ні хто не ходить.
Тетяна 30 Січень 2024
Все сподобалось.
Віктор 24 Січень 2024
Все добре пройшло. Було все уважно.
Любов 13 Грудень 2023
Не сподобався ремонт, все дуже по старому і сама  атмосфера у клініці теж не сподобалась.