Дніпро
Центр лікування та трансплантації волосся «HairMed»

Центр лікування та трансплантації волосся «HairMed»

Практикуючий лікар
add_box Дерматологія Трихологія ... ще
Паркінг
Вперше HairMed відчинив свої двері у 2015 році, як кабінет трихології. Постійно вдосконалюючи технологічні процеси, методи і власні навички у січні 2018 року вони виросли з кабінету до «Центр лікування і трансплантації волосся» і пропонують найкращий і розширений список послуг в Україні! Спеціалізація центру – це діагностика, комплексне лікування, відновлення і пересадка волосся. У HairMed лікують проблеми, пов’язані зі структурою волосся, посиленням випадіння волосся, появою залисин і всіляких форм облисіння (алопеція).
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 10:00 - 16:00
вул. Сергія Єфремова, 21Жна карті
Соборний

Напрями

У Центрі лікування та трансплантації волосся «HairMed» можуть надати медичну допомогу за такими напрямками, як:

• трихологія;
  • дерматологія;
  • реабілітація.

Постійно удосконалюючи технологічні процеси, методи і власні навички в січні 2018 року центр виріс з кабінету в «Центр лікування та трансплантації волосся» і в ньому надають кращий і розширений список послуг в Україні!

Спеціалізація центру  це діагностика, комплексне лікування, відновлення і пересадка волосся.

У HairMed лікують проблеми, пов'язані зі структурою волосся, посиленим випаданням волосся, появою залисин і всіляких форм облисіння (алопеція).

Послуги

У медичному закладі лікарі можуть надати такі види послуг, як:

• консультативний прийом;
  • трансплантація волосся;
  • реабілітологія волосся і шкіри голови;
  • мікропігментація скальпа.
Самчик Олег Володимирович 05 Лютий 2024
Все на рівні
Ян 09 Січень 2024
Гарна клініка, все сподобалося.
Олена 05 Грудень 2023
Все добре пройшло. Я дуже задоволена. Дякую.
Алексей 27 Березень 2017
По большому счету претензнй к клинике нет, зашел к врачу в четко оговоренное время, без каких-либо ожиданий.
Тамара 20 Лютий 2017
Сидела долго ждала, а девушка на рецепции никак не реагировала.