Дніпро
Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова

Відгуки про клініку Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова

add_box Гінекологія Оториноларингологія Пластична хірургія Стоматологія Урологія Хірургія
Паркінг Wi-Fi зона
У Дніпровському медико-хірургічному центрі ім. Н. І. Пирогова працює команда компетентних, кваліфікованих і досвідчених хірургів, що оперують при всіх захворюваннях черевної порожнини і шлунково-кишкового тракту, урологічної і гінекологічної патології, хворобах суглобів, кісток і хребта, ЛОР хворобах і захворюваннях щелепно-лицьової ділянки. Хірурги виконують повний спектр операцій в онкології, оперативної ендоскопії, рентген - ендоваскулярні та пластичні реконструктивні втручання. Крім традиційних хірургічних практик, широко використовуютьо лапароскопічні техніки, при яких інструмент вводиться через невеликі розрізи або проколи. Переваги для пацієнта полягають в значно меншій хворобливості, якнайшвидшому одужанні після втручання, більш короткостроковому перебуванні в клініці і пониженому ризику утворення рубців.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
сел. Слобожанський, вул. Теплична, 17на карті
Індустріальний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
44 відгуки
Лідія 05 Квітень 2024
Не сподобалося як працює клініка, висновок лікаря був без печатки лікаря і штампа лікарні. Я незадоволена клінікою
Олена 21 Березень 2024
Все дуже гарно пройшло. Клініка дуже сподобалася, все супер було.
Гарік 18 Березень 2024
Хорошая клиника, приветливо встретили
Анна 12 Березень 2024
Хороший, привітний персонал.
Антоніна 06 Лютий 2024
Прекрасно все пройшло. Все чудово, комфортно було у клініці.
Віктория 16 Січень 2024
Хорошая клиника, в которой работают хорошие врачи. Визит понравился.
Наталія 27 Листопад 2023
Лікар, Бідноголовко Євгеній Васильович, дуже уважний, гарно все розказав
Станіслав 13 Листопад 2023
Комфортна клініка.
Євген 09 Листопад 2023
В клініці все сподобалось. Привітний персонал.
Виктор 09 Листопад 2023
Загальний вигляд клініки трохи не сподобався. А в  цілому все сподобалось,  був привітний персонал, який відповів на усі запитання.
5 chevron_right