Дніпро
AMBY medical center

Відгуки про клініку AMBY medical center

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія Онкологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг: заключення декларації з сімейним лікарем, діагностика, лабораторні аналізи, консультації вузьких спеціалістів, превентивна медицина, реабілітація, хіміотерапія, хірургічні операції, денний стаціонар. AMBY — це сучасна турботлива медицина з відчуттям нових реалій.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 8:00 - 16:00
бул. Кучеревського 1на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
25 відгуків
Анастасія 16 Липень 2024
Дуже хороший сервіс, привітно зустріли, провели до кабінету лікаря, прийом сподобався, звернуся ще
Віталій 03 Липень 2024
Кліфніка комфортна, все мені сподобалося.
Михайло 29 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася, все пройшло просто чудово.
Валерій 18 Червень 2024
Клініка не сподобалася. З тими питаннями з яким я прийшов у цю клініку, відповідей я так і не отримав абсолютно ніяких. Як на мене, так не годиться працювати, тим паче це приватна клініка.
Олександра 13 Червень 2024
Сподобалось обслуговування.
Анастасія 13 Червень 2024
Усе сподобалось, візитом задоволена.
Дмитро 10 Червень 2024
У цій клініці дуже хороші, професійні, тямучі лікарі. Які дуже доступно та чітко усе пояснюють.
Валерія 04 Червень 2024
Мені дуже все сподобалося у клініці.
Михайло 31 Травень 2024
Чудова клініка, сучасна, першокласне обслуговування, приємна атмосфера, кваліфіковані лікарі. Повернусь ще)
Ольга 28 Травень 2024
Мені все сподобалося, затишно, сучасно, привітливо, професійно
1 2 3