Суми

Сторінка 5: Приватні лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
4.1
Лікар Проктолог, Отоларинголог, Хірург Тхір Ігор Ігорович на Doc.ua
Напрямки роботи: гнійно-запальні захворювання шкіри та м'яких тканин; доброякісні новоутворення м'яких тканин; невідкладні стани в хірургії, включаючи гострий біль в животі, проктологічна та судинна патологія, гостра урологічна патологія, захворювання ЛОР органів, допомога в інтерпретації будь-яких результатів обстеження та аналізів, є досвід роботи з наданням допомоги пацієнтам з COVID-19
Лікар  Шевченко Олена Борисівна на Doc.ua
31рік досвіду
Шевченко Є. Б. має понад 31 рік стажу за фахом УЗД-фахівця. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів сечовидільної системи, УЗД органів малого таза жінок (трансабдомінальне) та ін.
Лікар Терапевт Гузенко Надія Андріївна на Doc.ua
Доктор Гузенко Надія Андріївна кваліфікований фахівець з сорока трирічним стажем роботи. Проводить первинну діагностику пацієнтів. Займається лікуванням і профілактикою захворювань внутрішніх органів
Лікар Гінеколог Зубрій Мальвіна Петрівна на Doc.ua
Займається лікуванням таких недуг: безпліддя, андексит, вагініт, ерозія шийки матки, вульви, крауроз вульви, ретенційна кіста шийки матки та ін. Проводить огляд пацієнток, призначає аналізи, розписує схему лікування і контролює одужання.
Лікар Хірург Кисельов Сергій Михайлович на Doc.ua
Хірург вищої категорії, має більше 35-ти років досвіду роботи, займається лікуванням хірургічних хвороб, використовуючи лазер, завдяки якому операції проходять безкровно, а загоєння ран - швидше. Позбавляє пацієнтів від папілом, бородавок, мозолів, фурункулів, трофічних виразок, гідраденіту.
Лікар Акушер-гінеколог Жаль Надія Петрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог з великим досвідом роботи неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації, тематичні курси. Проводить клінічні огляди зі збором анамнезу, лікує запалення жіночої статевої сфери, веде вагітність
Лікар Хірург Материнський Олег Михайлович на Doc.ua
31рік досвіду
Материнський Олег Михайлович лікар вищої категорії. Завідувач стаціонарного відділення в медичному центрі «Мед - Союз». Спеціалізується на лапароскопічних методах в хірургії, невідкладній хірургії органів грудної та черевної порожнини
Лікар Онколог, Хірург Андрющенко Володимир Вікторович на Doc.ua
Андрющенко Володимир Вікторович
Хірург-онколог, вміє вчене звання доцента, науковий ступінь кандидата наук. В область професійних інтересів Володимира Вікторовича входить лікування базаліоми і плоскоклітинного раку шкіри.
Лікар Кардіолог Маркова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області дитячої кардіоревматології. Проводить функціональну діагностику серця у дитини, первинну і вторинну профілактику і лікування серцево-судинних захворювань, спостереження після операцій