Суми

Сторінка 5: Приватні лікарі в Сумах

Лікар Уролог, Хірург Ставничий Володимир Дмитрович на Doc.ua
Лікар дитячий хірург, дитячий уролог із дев'ятнадцятирічним стажем роботи. Проводить діагностику і лікування у дітей сечостатевої системи, інфекцій сечовивідних шляхів, проводить процедури щодо усунення запальних процесів. Так само надає допомогу в невідкладній дитячій хірургії
Лікар Педіатр, Реаніматолог Миколаєнко Сергей Викторович на Doc.ua
Лікар Ендокринолог Співак Жанна Сергіївна на Doc.ua
Співак Жанна Сергіївна ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні цукрового діабету, захворювань ендокринної системи, і різних гормональних порушень
Лікар Рентгенолог Борсук Людмила Василівна на Doc.ua
Борсук Людмила Василівна лікар рентгенолог, лікар УЗД. Спеціаліст в діагностиці захворювань молочної залози, зовнішніх органів, органів грудної клітки, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів сечостатевої системи. Пріоритетний напрямок в роботі - мамологія
Лікар Отоларинголог Корнейкова Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Проводить діагностику і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Виконує всі необхідні процедури (промивання мигдалин, прочищення нагноєння в мигдалинах, видалення сторонніх тіл і т.д.)
Лікар Дерматовенеролог Великодна Марина Валеріївна на Doc.ua
Лікар першої кваліфікаційної категорії Великородная М.В. постійно бере участь в семінарах і майстер-класах різних рівнів за спеціалізацією. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань. Проводить дерматоскопію, уретроскопію та інші необхідні процедури
Лікар Кардіолог Романенко Наталія Олексіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталя Олексіївна лікар ультразвукової діагностики, лікар кардіолог другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультативний прийом, терапію гострих і хронічних захворювань. Виконує УЗ-діагностику серця, добове моніторування ЕКГ по Холтеру, ехокардіографічне дослідження серця і судин та інші процедури
Лікар Онколог Смирнова Зоя Василівна на Doc.ua
Лікар Смірнова Зоя Василівна має першу кваліфікаційну категорію. Займається лікуванням доброякісних і злоякісних пухлин різних областей (в тому числі молочних залоз). Проводить діагностику і призначає ефективне лікування
Лікар Ендоскопіст Гольченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Доктор проводить ендоскопічну діагностику, фіброгастродуоденоскопію, колоноскопію, ректоскопію, проводить лікування під медикаментозним сном, проводить дослідження в вузькополосному спектрі. Є учасником обласних конференцій. Активним учасником товариства ендоскопістів України та країн СНД
Лікар Ендокринолог Хом'як Наталія Андріївна на Doc.ua
Хом'як Наталія Андріївна лікар ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії. Діагностує і лікує захворювання щитовидної залози, надниркових залоз, гіпоталамуса. Регулює гормони в організмі і проводить лікування дисбалансу
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right