Суми

Сімейні лікарі в Сумах

Лікар Дерматолог, Косметолог, Сімейний лікар Штукіна Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар дерматолог, косметолог зі стажем роботи понад 10 років. Спеціалізується на сучасних методиках омолодження і оздоровлення шкіри за допомогою лазерних і ін'єкційних методик. Постійно підвищує свій рівень професіоналізму, бере участь в конференціях, конгресах, майстер-класах, виставках в галузі косметології та anti-age медицини
Лікар Косметолог, Сімейний лікар Радько Алевтина Сергіївна на Doc.ua
Алевтина Сергіївна займається процедурами догляду, лікуванням демодекозу, вугрової хвороби різних ступенів тяжкості, омолодженням шкіри. Лікар застосовує ін'єкційні методики: ботулотоксин, біоревіталізацію, 3D-моделювання овалу обличчя, корекцію форми і контура губ. Є власником патенту на корисну модель «Спосіб діагностики демодекозу».
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Коваленко Євгеній Леонідович на Doc.ua
Євген Леонідович здійснює весь спектр УЗ-діагностики, включаючи дослідження черевної порожнини, щитовидної і молочних залоз, визначає патології судин мозку, проводить ехокардіографію і добовий моніторинг артеріального тиску. Лікар підбирає базисну терапію у випадках порушень роботи серцево-судинної, дихальної, гепатобіліарної систем.
Лікар Сімейний лікар Харченко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна спеціалізується на фотодинамічній терапії. Доктор приймає пацієнтів з висипом хворобою, оніхомікозами, трофічними виразками. Власник патенту на корисну модель «Спосіб діагностики демодекозу».