Психологи в Сумах

за стажем
за кількістю відгуків
Сьогодні, 27 Вересня
3.9
Лікар Сексолог, Психолог, Реабілітолог Загрибельна Оксана Володимирівна на Doc.ua
12 років досвіду
Дорослі
Оксана Володимирівна досвідчений психолог, сексолог і реабілітолог. Займається діагностикою та лікуванням психологічних проблем і розладів статевої сфери. Допомагає в прискоренні процесів лікування гормонозалежних захворювань у жінок і проблем еректильної дисфункції у чоловіків. Також лікар є інструктором по імблілдінгу (сексфітнесу). Спеціалізується на проведенні різних лазерних косметологічних процедур
2.3
Лікар Психолог Долинська Ірина Дмитрівна на Doc.ua
5 років досвіду
Дорослі
Діти
Ірина Дмитрівна - практикуючий психолог, арт-терапевт і тренер. Є співорганізатором і тренером курсу «Психологія стрункості», тренером фестивалів «Любов. Кар'єра. Гроші »,« Аніма »,« VmesteFest 2 »і« RestArt ». Лікар за останні п'ять років провела більш ніж 200 консультацій та терапевтичних сесій; більше ста тренінгів, семінарів та майстер-класів і більше десяти майстер-класів як експерт на фестивалях в Києві, Донецьку і Сумах. Ірина Дмитрівна була експертом-психологом телеканалів 27канал, «UA.SUMY», ТК «Орбіта», радіо «Слобода FM». Є автор онлайн-курсів «Квантова трансформація», «Жіночий шлях розвитку» та організатором конференції «Щастя жінки очима чоловіків».
Приватна практика психолога Ірини Долинської
ул. Набережная реки Стрелки, 10на карті