Суми

Дитячі лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
Сьогодні, 20 Квітня
Лікар Невролог, Реабілітолог Лайкова Людмила  Миколаївна на Doc.ua
Проводить заняття на норвезькій системі RedCord Neurac, кінезітерапію на блочних багатофункціональних тренажерах, фізіотерапевтичні процедури (ударно-хвильова терапія, ультразвукова, лазерна терапія, електростимуляція, магнітна терапія тощо).
Нейромед, Центр МРТ діагностики та реабілітації в Сумах
вул. Ковпака 22 А/1на карті
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 20  квіт.нд 21  квіт.пн 22  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Стоматолог-ортопед Стаценко Денис Володимирович на Doc.ua
Денис Володимирович кваліфікований фахівець в області ортопедичної стоматології зі стажем роботи понад 10-ти років. Займається профілактикою і лікуванням пацієнтів з такими захворюваннями як стоматит, хейліт, карієс та ін. Також серед послуг, що надаються є естетичне протезування зубів (установка вінірів, металокерамічних коронок і вкладок).
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мельник Віра Іванівна на Doc.ua
Віра Іванівна - висококваліфікований лікар, що володіє багаторічним досвідом роботи в галузі стоматології та ортодонтії. Займається лікуванням і профілактикою різних зубо-щелепних аномалій, таких як адентія, гіподентія, гіперодентія, гіпоплазія, дисплазія емалі, прогнатия і ретрогнатия. Серед послуг, що надаються також в наявності присутні пломбування та естетичне протезування зубного ряду.
Лікар Хірург Бідаков Олександр Миколайович на Doc.ua
Дитячий хірург і фахівець з лазерної медицини. Проводить більше 1 000 операцій в рік, застосовуючи поряд з традиційними інструментами новітні лазерні технології. Це дозволяє ефективніше діагностувати захворювання, що вимагають термінової операції (аднекситу, апендициту, перитоніту, гострої кишкової інвагінації, непрохідності кишечника, пілоростеноза, абсцесів, флегмон, гематогенного остеомієліту, і ін), і відразу ж проводити її.
Сумська клініка лазерної медицини
Консультация на дому - 400 грн.
Воскресенская, 1на карті
Виклик додому
4.1
Лікар Проктолог, Отоларинголог, Хірург Тхір Ігор Ігорович на Doc.ua
Напрямки роботи: гнійно-запальні захворювання шкіри та м'яких тканин; доброякісні новоутворення м'яких тканин; невідкладні стани в хірургії, включаючи гострий біль в животі, проктологічна та судинна патологія, гостра урологічна патологія, захворювання ЛОР органів, допомога в інтерпретації будь-яких результатів обстеження та аналізів, є досвід роботи з наданням допомоги пацієнтам з COVID-19
Лікар Кардіолог Маркова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області дитячої кардіоревматології. Проводить функціональну діагностику серця у дитини, первинну і вторинну профілактику і лікування серцево-судинних захворювань, спостереження після операцій
Лікар Гінеколог Гіленко Жанна Онуфріївна на Doc.ua
Гіленко Жанна є лікарем дитячої гінекології. Проводить огляд, УЗД-діагностику. Допомагає з проблемами розвитку статевих органів у дівчаток. Є учасником у багатьох регіональних та міжнародних конференціях
Лікар Уролог, Хірург Ставничий Володимир Дмитрович на Doc.ua
Лікар дитячий хірург, дитячий уролог із дев'ятнадцятирічним стажем роботи. Проводить діагностику і лікування у дітей сечостатевої системи, інфекцій сечовивідних шляхів, проводить процедури щодо усунення запальних процесів. Так само надає допомогу в невідкладній дитячій хірургії
Лікар Реаніматолог, Педіатр Миколаєнко Сергей Викторович на Doc.ua
Мед-онлайн
вул. Троїцька, 17на карті
Лікар Невролог Чайка Андрій Викторович на Doc.ua
Показати ще 3 Лікаріautorenew