Суми

Стоматологи в Сумах

Сьогодні, 25 Квітня
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мельник Віра Іванівна на Doc.ua
Віра Іванівна - висококваліфікований лікар, що володіє багаторічним досвідом роботи в галузі стоматології та ортодонтії. Займається лікуванням і профілактикою різних зубо-щелепних аномалій, таких як адентія, гіподентія, гіперодентія, гіпоплазія, дисплазія емалі, прогнатия і ретрогнатия. Серед послуг, що надаються також в наявності присутні пломбування та естетичне протезування зубного ряду.
Лікар Стоматолог Кретов  Андрій Олександрович на Doc.ua
Великий досвід робіт поряд з хорошою кваліфікацією дозволяють Андрію Олександровичу займатися лікуванням широкого спектру захворювань в області ендодонтії, таких як пульпіт, періодонтит, періостит, гранульома, кіста зуба і ін. Крім лікування кореневих каналів зубів, так-же даними лікарем надаються послуги пломбування та художньої реставрації зубів.
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Зарічний
Лікар Стоматолог, Терапевт Гайдар Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, що надає послуги в області пломбування та художньої реставрації зубів. Величезний стаж роботи і наявність високого рівня майстерності також дозволяють Тетяні Миколаївні займатися ендодонтичним лікуванням таких захворювань як пульпіт і періодонтит, є серйозними для кореневих каналів зубів.
Лікар Стоматолог Григор'єв Денис Геннадійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, який працює за такими напрямками: ортопедична стоматологія (зубне протезування), терапевтична стоматологія, пародонтологія, протезування на імплантатах, естетична стоматологія (вініри, відбілювання, художні реставрації).
Бріліант Смайл
Промисловий провулок, 12/2на карті
Ковпаківський
Лікар Стоматолог Бесіда Людмила Валеріївна на Doc.ua
Спеціаліст в галузі стоматології з десятирічним стажем роботи. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ясен і зубів, їх художньої реставрацією і протезуванням. Також серед переваг варто відзначити і прогресивні методи відбілювання зубів, такі як Beyond або Sky's