Суми

Сторінка 4: Приватні лікарі Суми

Лікар Стоматолог Кретов  Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Великий досвід робіт поряд з хорошою кваліфікацією дозволяють Андрію Олександровичу займатися лікуванням широкого спектру захворювань в області ендодонтії, таких як пульпіт, періодонтит, періостит, гранульома, кіста зуба і ін. Крім лікування кореневих каналів зубів, так-же даними лікарем надаються послуги пломбування та художньої реставрації зубів.
Лікар Акушер-гінеколог Жаль Надія Петрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог з великим досвідом роботи неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації, тематичні курси. Проводить клінічні огляди зі збором анамнезу, лікує запалення жіночої статевої сфери, веде вагітність
Лікар Хірург Материнський Олег Михайлович на Doc.ua
Материнський Олег Михайлович лікар вищої категорії. Завідувач стаціонарного відділення в медичному центрі «Мед - Союз». Спеціалізується на лапароскопічних методах в хірургії, невідкладній хірургії органів грудної та черевної порожнини
Лікар Кардіолог Маркова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області дитячої кардіоревматології. Проводить функціональну діагностику серця у дитини, первинну і вторинну профілактику і лікування серцево-судинних захворювань, спостереження після операцій
Лікар Гінеколог, Рефлексотерапевт, Фізіотерапевт Колісник Олексій Федорович на Doc.ua
Колісник Олексій Федорович є лікарем-фізіотерапевтом вищої категорії. Так само доктор фахівець з питань лазерної медицини і апіфітотерапіі. Проводить лікування всіляких захворювань хребта, фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури
Лікар Офтальмолог Перекрестов Максим Борисович на Doc.ua
Перекрестов Максим Борисович лікар офтальмолог вищої категорії. Проводить діагностику на сучасному обладнанні що дозволяє своєчасно проводити лікування патологій органів зору. Спеціалізується на лазерному лікуванні, хірургії катаракти і глаукоми, віковій макулодистрофії
Лікар Акушер-гінеколог, Генетик Заканавська Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Заканавська Вікторія Вікторівна володіє великим досвідом роботи, має першу кваліфікаційну категорію в напрямку акушерства і гінекології, а також в медичній генетиці. Проводить гінекологічні огляди, УЗД органів малого тазу, консультативний прийом вагітних
Лікар Гінеколог Гіленко Жанна Онуфріївна на Doc.ua
Гіленко Жанна є лікарем дитячої гінекології. Проводить огляд, УЗД-діагностику. Допомагає з проблемами розвитку статевих органів у дівчаток. Є учасником у багатьох регіональних та міжнародних конференціях
Лікар Уролог, Хірург Ставничий Володимир Дмитрович на Doc.ua
Лікар дитячий хірург, дитячий уролог із дев'ятнадцятирічним стажем роботи. Проводить діагностику і лікування у дітей сечостатевої системи, інфекцій сечовивідних шляхів, проводить процедури щодо усунення запальних процесів. Так само надає допомогу в невідкладній дитячій хірургії
Лікар Педіатр, Реаніматолог Миколаєнко Сергей Викторович на Doc.ua
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right