Суми

Дивитись клініки в Сумах
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гринкевич Тетяна Мілентьєвна на Doc.ua
Гринкевич Тетяна Мілентьєвна
21рік досвіду
Гінеколог, має вищу категорію, фахівець в області всього спектра оперативних втручань, проводить гістеректомію, гістерорезектоскопію, лікування безпліддя у жінок, патологій шийки матки, порушень, пов'язаних з менструальною функцією
Повторная консультация - 220 грн
Лікар Ендокринолог Міронцева Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням патологій щитовидної залози, порушень вуглеводного обміну, ожиріння і метаболічного синдрому, патологій надниркових залоз.
Мед-онлайн
вул. Троїцька, 17на карті
Ковпаківський
Лікар Травматолог, Ортопед Стахович Леонід Іванович на Doc.ua
Лікар Стаханович Л.І. проводить діагностику, лікування болів і захворювань суглобів. Успішно застосовує методики лікування травм безопераційним методом. Впровадив і отримує хороші результати лікування при проведенні реабілітаційних заходів
Повторная консультация - 150 грн
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мельник Віра Іванівна на Doc.ua
Віра Іванівна - висококваліфікований лікар, що володіє багаторічним досвідом роботи в галузі стоматології та ортодонтії. Займається лікуванням і профілактикою різних зубо-щелепних аномалій, таких як адентія, гіподентія, гіперодентія, гіпоплазія, дисплазія емалі, прогнатия і ретрогнатия. Серед послуг, що надаються також в наявності присутні пломбування та естетичне протезування зубного ряду.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Вихристюк Валентина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог вищої категорії, займається лікуванням жіночого безпліддя, порушень менструальної функції, фахівець в галузі хірургії (ендоскопічної) в гінекології. Володіє відкритими методами оперативного лікування
Повторная консультация акушера-гинеколога - 150 грн
Лікар Стоматолог-ортопед Вардаєв Руслан Георгевич на Doc.ua
Висока кваліфікація разом з великим досвідом роботи (майже 20 років) дозволяють даному фахівцю займатися лікуванням і діагностикою широкого спектру захворювань зубів, їх протезуванням, художньою реставрацією і імплантацією. Також варто відзначити, що Руслан Георгевіч є членом асоціації стоматологів України.
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Лікар Уролог Артеменко Артем Олександрович на Doc.ua
Артеменко Артем Олександрович доктор другої кваліфікаційної категорії регулярно бере участь в науково-практичних конференціях. Спеціалізується на лікуванні захворювань передміхурової залози, сечокам'яної хвороби, володіє сучасними методами по діагностиці та лікуванні урологічних захворювань
Повторная консультация - 150 грн
Лікар Хірург Бідаков Олександр Миколайович на Doc.ua
Дитячий хірург і фахівець з лазерної медицини. Проводить більше 1 000 операцій в рік, застосовуючи поряд з традиційними інструментами новітні лазерні технології. Це дозволяє ефективніше діагностувати захворювання, що вимагають термінової операції (аднекситу, апендициту, перитоніту, гострої кишкової інвагінації, непрохідності кишечника, пілоростеноза, абсцесів, флегмон, гематогенного остеомієліту, і ін), і відразу ж проводити її.
Сумська клініка лазерної медицини
Консультация на дому - 400 грн.
Воскресенская, 1на карті
Ковпаківський
Виклик додому
Лікар Стоматолог Кретов  Андрій Олександрович на Doc.ua
Великий досвід робіт поряд з хорошою кваліфікацією дозволяють Андрію Олександровичу займатися лікуванням широкого спектру захворювань в області ендодонтії, таких як пульпіт, періодонтит, періостит, гранульома, кіста зуба і ін. Крім лікування кореневих каналів зубів, так-же даними лікарем надаються послуги пломбування та художньої реставрації зубів.
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Лікар Травматолог, Ортопед, Вертебролог Мисковець Андрій Сергійович на Doc.ua
Андрій Сергійович має досвід в ортопедії та травматології більше п'яти років. Лікар проводить мануальну терапію, робить зональні мультиін'єкції, паравертебральні та лікувальні блокади, ударно-хвильову терапію. Допомагає пацієнтам з остеохондрозами, остеоартрозами, запальними захворюваннями суглобів.