Суми

Сторінка 10: Приватні лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Нестеренко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Гінеколог, займається лікуванням запальних захворювань репродуктивних органів жінок, безпліддя, патологічного клімаксу. Проводить лазерну терапію при передракових захворюваннях піхви, вульви і шийки матки.
Лікар Психолог Долинська Ірина Дмитрівна на Doc.ua
Ірина Дмитрівна - практикуючий психолог, арт-терапевт і тренер. Є співорганізатором і тренером курсу «Психологія стрункості», тренером фестивалів «Любов. Кар'єра. Гроші »,« Аніма »,« VmesteFest 2 »і« RestArt ». Лікар за останні п'ять років провела більш ніж 200 консультацій та терапевтичних сесій; більше ста тренінгів, семінарів та майстер-класів і більше десяти майстер-класів як експерт на фестивалях в Києві, Донецьку і Сумах. Ірина Дмитрівна була експертом-психологом телеканалів 27канал, «UA.SUMY», ТК «Орбіта», радіо «Слобода FM». Є автор онлайн-курсів «Квантова трансформація», «Жіночий шлях розвитку» та організатором конференції «Щастя жінки очима чоловіків».
Приватна практика психолога Ірини Долинської
вул. Набережна річки Стрілки, 10на карті
Зарічний
Лікар Косметолог Мірошниченко Анастасія Анатоліївна на Doc.ua
В область професійних інтересів Анастасії Анатоліївни входить лазерне омолодження шкіри, низькоінтенсивна лазерна біоревіталізація, дермальне омолодження, 3D реконструювання і корекція.
Лікар Акушер-гінеколог Чеботарьова Тетяна Сергіівна на Doc.ua
Напрямки роботи: лікування патології шийки матки; лікування запальних захворювань ОМТ; діагностика всіх видів венеричних захвор. та захворювань, що передаються статевим шляхом, гормональних захворювань (аномальні маткові кровотечі, порушення менструального циклу, гіперандрогенія, ендометріоз, СПКЯ); підбір сучасних засобів контрацепції; консультування жінок у період перименопаузи/менопаузи/постменопаузи; консультація щодо планування сім'ї та підготовка до вагітності."
Лікар Косметолог Хилько Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Займається лазерним омолодженням шкіри, 3D корекцією, 3D реконструювання, дермальний омолодженням. Проводить холодний поверхневий пілінг, низькоінтенсивну лазерну біоревіталізацію.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Коваленко Євгеній Леонідович на Doc.ua
Євген Леонідович здійснює весь спектр УЗ-діагностики, включаючи дослідження черевної порожнини, щитовидної і молочних залоз, визначає патології судин мозку, проводить ехокардіографію і добовий моніторинг артеріального тиску. Лікар підбирає базисну терапію у випадках порушень роботи серцево-судинної, дихальної, гепатобіліарної систем.
Сумська клініка лазерної медицини
Воскресенская, 1на карті
Ковпаківський
Виклик додому
Лікар Сімейний лікар Харченко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
1рік досвіду
Тетяна Олександрівна спеціалізується на фотодинамічній терапії. Доктор приймає пацієнтів з висипом хворобою, оніхомікозами, трофічними виразками. Власник патенту на корисну модель «Спосіб діагностики демодекозу».
Сумська клініка лазерної медицини
Воскресенская, 1на карті