Суми

Сторінка 6: Приватні лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
Лікар Гінеколог, Рефлексотерапевт, Фізіотерапевт Колісник Олексій Федорович на Doc.ua
Колісник Олексій Федорович є лікарем-фізіотерапевтом вищої категорії. Так само доктор фахівець з питань лазерної медицини і апіфітотерапіі. Проводить лікування всіляких захворювань хребта, фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури
Лікар Стоматолог, Терапевт Гайдар Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, що надає послуги в області пломбування та художньої реставрації зубів. Величезний стаж роботи і наявність високого рівня майстерності також дозволяють Тетяні Миколаївні займатися ендодонтичним лікуванням таких захворювань як пульпіт і періодонтит, є серйозними для кореневих каналів зубів.
Лікар  Малус Ігор Юрійович на Doc.ua
Малус І. Ю. має понад 26 років стажу за фахом УЗД-фахівця. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів сечовидільної системи, УЗД органів малого таза жінок (трансабдомінальне) та ін.
Лікар Офтальмолог Перекрестов Максим Борисович на Doc.ua
Перекрестов Максим Борисович лікар офтальмолог вищої категорії. Проводить діагностику на сучасному обладнанні що дозволяє своєчасно проводити лікування патологій органів зору. Спеціалізується на лазерному лікуванні, хірургії катаракти і глаукоми, віковій макулодистрофії
Мед-Союз
Повторная консультация - 200 грн. Консультация (пенсионеров по возрасту) - 200 грн
Лікар Хірург Мелеховець Юрій Володимирович на Doc.ua
Хірург першої категорії, директор Сумської клініки лазерної медицини. Спеціаліст в області лікування хвороб за допомогою лазера: фіброми, гігроми, атероми, ліпоми, панаріція, трофічних виразок, карбункула, гідраденіта, ран, які довго не загоюються і т.д.
Лікар Терапевт, Ендокринолог Мелеховець Оксана Костянтинівна на Doc.ua
Мелеховець Оксана Костянтинівна
Ендокринолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, проводить лікування ендокринних хвороб (цукрового діабету, діабетичної ангіопатії, ожиріння, захворювань щитовидної залози) за допомогою медикаментозних схем і лазерної терапії. Подібні маніпуляції прискорюють відновлення функцій, які були порушені, і призводять до досить швидкого одужання.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Берестовська Наталія Миколаївна на Doc.ua
Дерматовенеролог першої категорії, спеціалізується на лікуванні нейродерміту, грибкових уражень шкіри, акне, різних форм псоріазу, шкірних захворювань в хронічній формі (атопічний, алергічний дерматит).
Лікар Акушер-гінеколог, Генетик Заканавська Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар Заканавська Вікторія Вікторівна володіє великим досвідом роботи, має першу кваліфікаційну категорію в напрямку акушерства і гінекології, а також в медичній генетиці. Проводить гінекологічні огляди, УЗД органів малого тазу, консультативний прийом вагітних
Лікар Гінеколог Гіленко Жанна Онуфріївна на Doc.ua
Гіленко Жанна є лікарем дитячої гінекології. Проводить огляд, УЗД-діагностику. Допомагає з проблемами розвитку статевих органів у дівчаток. Є учасником у багатьох регіональних та міжнародних конференціях
Лікар  Власенко Оксана Іванівна на Doc.ua
Власенко О. І. - гінеколог зі стажем роботи понад 22 роки. Проводить первинний огляд, призначає лікування. Лікує вагініт, кольпіт, безпліддя, ерозію і патології шийки матки та ін.