Суми

Сторінка 3: Приватні лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
Сьогодні, 3 Липня
Лікар Флеболог, Судинний хірург Синяченко Юрій Олегович на Doc.ua
Флеболог, ангіохірург. Спеціаліст в області передових, малоінвазивних методик лікування варикозної хвороби, включаючи важкі форми хронічної венозної недостатності (трофічні виразки). Ендовазальна лазерна коагуляція, пінна луна-склероабляція, склеротерапія телеангіоектизій (судинних зірочок). Так само, проводить лікування: тромбозу підшкірних вен, тромбофлебіту, облітеруючого атеросклерозу, тромбангіїту.
Панакея, центр лазерної хірургії
вул. Троїцька, 9на карті
Лікар Сімейний лікар, Косметолог Радько Алевтина Сергіївна на Doc.ua
Алевтина Сергіївна займається процедурами догляду, лікуванням демодекозу, вугрової хвороби різних ступенів тяжкості, омолодженням шкіри. Лікар застосовує ін'єкційні методики: ботулотоксин, біоревіталізацію, 3D-моделювання овалу обличчя, корекцію форми і контура губ. Є власником патенту на корисну модель «Спосіб діагностики демодекозу».
Сумська клініка лазерної медицини
Воскресенская, 1на карті
Виклик додому
Лікар Стоматолог-хірург Павловський Ігор Володимирович на Doc.ua
Хірург-імплантолог володіє великим стажем роботи (більше 30-ти років) і високою кваліфікацією. Займається імплантацією зубів і видаленням різних новоутворень в м'яких тканинах ротової порожнини, таких як фіброми і ліпоми усередині ясен, епуліс і ін. Високий рівень майстерності так-же дозволяє Ігорю Володимировичу займатися лікуванням різних захворювань пародонту, що мають сильний вплив на стан ротової порожнини і організму в цілому.
Лікар Стоматолог-ортопед Стаценко Денис Володимирович на Doc.ua
Денис Володимирович кваліфікований фахівець в області ортопедичної стоматології зі стажем роботи понад 10-ти років. Займається профілактикою і лікуванням пацієнтів з такими захворюваннями як стоматит, хейліт, карієс та ін. Також серед послуг, що надаються є естетичне протезування зубів (установка вінірів, металокерамічних коронок і вкладок).
Лікар Пульмонолог, Імунолог, Алерголог Гуйва Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - фахівець в сфері лікування хронічних вірусних, грибкових і бактеріальних інфекцій, порушень імунітету. Проводить терапію рецидивуючих гнійних інфекцій шкіри, підшкірно-жирової клітковини.
Мед-онлайн
вул. Троїцька, 17на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гринкевич Тетяна Мілентьєвна на Doc.ua
Гринкевич Тетяна Мілентьєвна
21рік досвіду
Гінеколог, має вищу категорію, фахівець в області всього спектра оперативних втручань, проводить гістеректомію, гістерорезектоскопію, лікування безпліддя у жінок, патологій шийки матки, порушень, пов'язаних з менструальною функцією
Повторная консультация - 220 грн
Лікар Ендокринолог Міронцева Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням патологій щитовидної залози, порушень вуглеводного обміну, ожиріння і метаболічного синдрому, патологій надниркових залоз.
Мед-онлайн
вул. Троїцька, 17на карті
Лікар Травматолог, Ортопед Стахович Леонід Іванович на Doc.ua
Лікар Стаханович Л.І. проводить діагностику, лікування болів і захворювань суглобів. Успішно застосовує методики лікування травм безопераційним методом. Впровадив і отримує хороші результати лікування при проведенні реабілітаційних заходів
Повторная консультация - 150 грн
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Вихристюк Валентина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог вищої категорії, займається лікуванням жіночого безпліддя, порушень менструальної функції, фахівець в галузі хірургії (ендоскопічної) в гінекології. Володіє відкритими методами оперативного лікування
Повторная консультация акушера-гинеколога - 150 грн
Лікар Стоматолог-ортопед Вардаєв Руслан Георгевич на Doc.ua
Висока кваліфікація разом з великим досвідом роботи (майже 20 років) дозволяють даному фахівцю займатися лікуванням і діагностикою широкого спектру захворювань зубів, їх протезуванням, художньою реставрацією і імплантацією. Також варто відзначити, що Руслан Георгевіч є членом асоціації стоматологів України.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right