Суми

Сторінка 3: Приватні лікарі в Сумах

Дивитись клініки в Сумах
Лікар Гінеколог Чухрієнко Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Специалист в области акушер-гинекологии, который пользуется широким спектром различных методик для диагностирования и лечения заболеваний женской репродуктивной системы, среди которых: воспалительные процессы, заболевания, передающиеся половым путем, новообразования вульвы и т. д. Стоит отметить, что Наталия Евгеньевна также проводит реставрационные работы женских половых органов (пластика шейки матки, интимная контурная пластика, интимный филлинг и др.)
«Жіноча гармонія»
Повторная консультация - 200 грн.
вул. Санаторна, 3на карті
Ковпаківський
Лікар Косметолог, Дерматолог, Сімейний лікар Штукіна Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Лікар дерматолог, косметолог зі стажем роботи понад 10 років. Спеціалізується на сучасних методиках омолодження і оздоровлення шкіри за допомогою лазерних і ін'єкційних методик. Постійно підвищує свій рівень професіоналізму, бере участь в конференціях, конгресах, майстер-класах, виставках в галузі косметології та anti-age медицини
Центр лазерної косметології «Лінлайн»
Лікар не консультує як дерматолог, проводить тільки лазерне лікування
вул. Петропавлівська, 49на карті
Лікар Флеболог, Судинний хірург Синяченко Юрій Олегович на Doc.ua
Флеболог, ангіохірург. Спеціаліст в області передових, малоінвазивних методик лікування варикозної хвороби, включаючи важкі форми хронічної венозної недостатності (трофічні виразки). Ендовазальна лазерна коагуляція, пінна луна-склероабляція, склеротерапія телеангіоектизій (судинних зірочок). Так само, проводить лікування: тромбозу підшкірних вен, тромбофлебіту, облітеруючого атеросклерозу, тромбангіїту.
Панакея, центр лазерної хірургії
вул. Троїцька, 9на карті
Ковпаківський
Лікар Сексолог, Психолог, Реабілітолог Загрибельна Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна досвідчений психолог, сексолог і реабілітолог. Займається діагностикою та лікуванням психологічних проблем і розладів статевої сфери. Допомагає в прискоренні процесів лікування гормонозалежних захворювань у жінок і проблем еректильної дисфункції у чоловіків. Також лікар є інструктором по імблілдінгу (сексфітнесу). Спеціалізується на проведенні різних лазерних косметологічних процедур
Лікар Проктолог Уразовський Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проктології. Займається лікуванням таких захворювань, як: кріптит; запор; анальний свербіж; анальний поліп, анальна папілома і кондилома ануса; анальні бахромки
Лікар Гінеколог Яркова Ольга Валентинівна на Doc.ua
Лікар гінеколог другої кваліфікаційної категорії Ярковий Ольга Валентинівна проводить консультативні прийоми, лікування патологій шийки матки радіохвилями, медикаментозне переривання вагітності, вакцинація для попередження раку шийки матки, кольпоскопія
Лікар Сімейний лікар, Косметолог Радько Алевтина Сергіївна на Doc.ua
Алевтина Сергіївна займається процедурами догляду, лікуванням демодекозу, вугрової хвороби різних ступенів тяжкості, омолодженням шкіри. Лікар застосовує ін'єкційні методики: ботулотоксин, біоревіталізацію, 3D-моделювання овалу обличчя, корекцію форми і контура губ. Є власником патенту на корисну модель «Спосіб діагностики демодекозу».
Сумська клініка лазерної медицини
Воскресенская, 1на карті
Виклик додому
Лікар Стоматолог-хірург Павловський Ігор Володимирович на Doc.ua
Хірург-імплантолог володіє великим стажем роботи (більше 30-ти років) і високою кваліфікацією. Займається імплантацією зубів і видаленням різних новоутворень в м'яких тканинах ротової порожнини, таких як фіброми і ліпоми усередині ясен, епуліс і ін. Високий рівень майстерності так-же дозволяє Ігорю Володимировичу займатися лікуванням різних захворювань пародонту, що мають сильний вплив на стан ротової порожнини і організму в цілому.
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Зарічний
Лікар Стоматолог-ортопед Стаценко Денис Володимирович на Doc.ua
Денис Володимирович кваліфікований фахівець в області ортопедичної стоматології зі стажем роботи понад 10-ти років. Займається профілактикою і лікуванням пацієнтів з такими захворюваннями як стоматит, хейліт, карієс та ін. Також серед послуг, що надаються є естетичне протезування зубів (установка вінірів, металокерамічних коронок і вкладок).
Стоматологічна клініка лікаря Вардаєва
проспект М. Лушпи, 9на карті
Зарічний
Лікар Пульмонолог, Імунолог, Алерголог Гуйва Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - фахівець в сфері лікування хронічних вірусних, грибкових і бактеріальних інфекцій, порушень імунітету. Проводить терапію рецидивуючих гнійних інфекцій шкіри, підшкірно-жирової клітковини.
Мед-онлайн
вул. Троїцька, 17на карті