Одеса

Сторінка 7: УЗД-фахівці в Одесі

Лікар УЗД-фахівець Ладан Ольга Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів Ольги Миколаївни як лікаря-діагноста включає сучасну перинатальну діагностику, проведення ультрасонографії органів травлення, сечовиділення, ендокринних залоз, шкірного покриву, лімфовузлів, молочних залоз із застосуванням різних діагностичних режимів.
Лікар УЗД-фахівець Пінтійський Михайло Кирилович на Doc.ua
Михайло Кирилович має величезний досвід в проведенні ультразвукових обстежень будь-яких типів і складності, включаючи дуплексне сканування різних судин: черевної аорти, судин черевної порожнини, ниркових артерій, а також дослідження наднирників, залоз гормональної секреції, внутрішніх органів і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Наумчук Наталія Миколаївна на Doc.ua
Область професійних інтересів Наталії Миколаївни охоплює такі сфери як: лікування захворювань жіночих статевих органів, реабілітація жіночої репродуктивної функції, гінекологічна ендокринологія, планування сім'ї, надання медичної допомоги жінкам з невиношуванням вагітності і мають проблеми із зачаттям.
Лікар УЗД-фахівець Артемова Айна Ернестівна на Doc.ua
Айна Ернестовна лікар функціональної діагностики, виконує УЗД серця, дуплексне сканування судин голови і шиї, ЕКГ
Лікар УЗД-фахівець Грисюк Юлія Юріївна на Doc.ua
Юлія Юріївна лікар УЗ-діагностики вищої категорії. Проводить УЗД всіх органів і систем, УЗД судин голови і шиї, УЗД в гінекології, УЗД суглобів, УЗД при вагітності, доплерографію.
Лікар УЗД-фахівець Смиренська Євгенія Валеріївна на Doc.ua
Євгенія Валеріївна лікар УЗ-діагностики вищої категорії. Проводить УЗ діагностику внутрішніх органів, шкіри, допплеграфію, дерматоскопію, консультрірует як лікар-терапевт.
Лікар УЗД-фахівець Мельниченко Юрій Васильович на Doc.ua
Консультація
Лікар-невролог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, дослідженні та профілактиці захворювань неврологічного характеру
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець, Хірург Пелешенко Олексій Сергійович на Doc.ua
Лікар-хірург, УЗД-фахівець, рентгенолог, ендоваскулярний хірург володіє сучасними методами діагностики коронарної патології та патології периферичних судин. Також використовує інтервенційні методи лікування кіст і об'ємних утворень черевної порожнини. Проводить ендоваскулярні втручання при ішемічній хворобі серця і гострому інфаркті міокарда, облітеруючих захворюваннях периферичних артерій
Лікар УЗД-фахівець Гайжевська Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна лікар УЗ-діагностики першої категорії. Проводить УЗ діагностику внутрішніх органів, доплерографію
Лікар УЗД-фахівець Бекало Ірина Сергіївна на Doc.ua
Лікар УЗ-діагностики Ірина Сергіївна займається здійсненням усіх видів обстежень організму з використанням ультразвукових технологій. Доктор Бекало І.С. виконує як звичайну ультразвукову діагностику, так і доплерографію.
chevron_left
Показати ще 2 Лікаріautorenew
7 8 chevron_right