Львів

Сторінка 10: УЗД-фахівці в Львові

Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Галишич Наталія Миронівна на Doc.ua
Галишич Наталія Миронівна
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаціонної категорії, кандидат медичних наук з 2014 року, співавтор та автор понад 35 наукових робіт, асистент кафедри Львівського медичного університету ім. Д. Галицького. Проводить діагностику та лікування запальних захворювань жіночих репродуктивних органів, інфекцій, що передаються статевим шляхом, захворювань шийки матки, гормональних порушень у жінок різного віку. Здійснює індивідуальний підбір сучасних методів контрацепції
Лікар УЗД-фахівець, Андролог, Уролог Іваночко Андрій Юрійович на Doc.ua
Кваліфікований спеціаліст у сфері урології та андрології надає допомогу пацієнтам із запальними та інфекційними захворюваннями статевих органів, сечового міхура, нирок та передміхурової залози, проблемами сексуального характеру. Проводить ультразвукову діагностику чоловічої сечовидільної та статевої систем, призначає ефективне лікування
Поліклініка Medicover на Стрийській
Львів, вул. Стрийська, 204на карті
Франківський
Лікар Уролог, УЗД-фахівець, Сексолог, Андролог Черновол  Сергій  Семенович на Doc.ua
Сергій Семенович займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи: уретрити, простатити, урогенітальні інфекції різної етіології, еректильна дисфункція, безпліддя. Також лікар проводить УЗД простати, УЗД сечового міхура, органів калитки, масаж простати, у тому числі апаратний, ударно-хвильову терапію, електрофорез. Сергій Семенович спеціалізується на операціях із видалення атером, папілом в інтимній зоні, та на статевому органі. Виконує обрізання, пластику вуздечки, видалення гіпертрофованих перламутрових папул та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Мокра Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна є лікарем гінекологом, що працює більше 20 років. Вона отримала вищу кваліфікаційну категорію в медицині. Лікує всі захворювання, що передаються статевим шляхом, проводить ультразвукову діагностику.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карті
Лікар УЗД-фахівець Шевченко Марта Романівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог проводить огляд та консультацію жінок (у тому числі підлітків) зі скаргами на болі внизу живота, затримки менструації, болючі, рясні чи навпаки мізерні менструації, неприємні відчуття. А також при виявленні утворів на зовнішніх статевих органах, при болях у молочних залозах, виділеннях із сосків. Консультує з питань контрацепції та репродуктивного здоров'я. Робить кольпоскопію
Лікар Невролог, УЗД-фахівець Синенька (Лабай)  Дарія Андріївна на Doc.ua
Дар'я Андріївна – лікар невролог, узі-фахівець. Лікує такі захворювання як: неврози, мігрень, різні енцефалопатії, інсульт, невралгії і т. д. Також лікар спеціалізується на проведенні УЗД діагностики дорослим і дітям з 7 років.
Лікар УЗД-фахівець Пастернак Ольга Владимировна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на УЗД-діагностиці та кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, ехокардіографію (УЗД серця), нейросонографію, УЗД органів черевної порожнини. Лікує такі захворювання і патології, як: стенокардія, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність та інші. Веде прийом для дітей з народження
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Конофольська Олександра Іванівна на Doc.ua
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Бісярін Олег Юрійович на Doc.ua
Бісярін Олег Юрійович
Олег Юрійович є висококваліфікованим хірургом, спеціалістом з оперативної та лапароскопічної гінекології, фахівцем у пластичній та реконструктивній гінекології. Свою майстерність та знання Олег Юрійович вдосконалював у провідних клініках Франції, Австрії, Німеччини.
Інтерсоно Медікавер груп
вул. Антоновича, 102на карті
Франківський
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Репродуктолог Свердан Марія Федорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології, репродуктології та УЗ-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби, як: кандидоз, гонорея, сифіліс, трихомоніаз